سرنوشت طارمی در انتظار طیبی / فیفا پارس جنوبی را میلیاردر می‌کند

تاریخ: 1396/07/02
زمان: 12: 17
نوع: خبر
انگار حکم‌هاي فیفا علیه فوتبال ایران حالاحالاها باید ادامه داشته باشد تا مدیران و بازیکنان متوجه عواقب امضایی که پای قرارداد مي‌اندازند بشوند.

به گزارش سایت روزنامه گل، انگار حکم‌هاي فیفا علیه فوتبال ایران حالاحالاها باید ادامه داشته باشد تا مدیران و بازیکنان متوجه عواقب امضایی که پای قرارداد مي‌اندازند بشوند. مهدی طارمی روزی که از ترکیه بازگشت آنقدر باشگاه و وکیلش بابت این جدایی اطمینان داده‌اند که خودش هم فکر نمی‌کرد چنین خطر بزرگی پیش چشمش باشد. حالا که طارمی با محرومیت چهارماهه و جریمه چند میلیاردی مواجه شده شاید الگویی شود کسی مثل محمد طیبی.
محمد طیبی هم همین تابستان امسال در یک تصمیم انتحاری ناگهان تصمیم گرفت راهی قطر شود. او در حالی که با پارس جنوبی جم قراردادی یک میلیارد و چهارصد میلیونی بسته بود و بارها مصاحبه کرد و گفت: «می خواهم از پارس جنوبی به تیم ملی برسم.» طیبی حتی در اردوی ارمنستان مقابل استقلال تهران به میدان رفت. عکس‌ها و مصاحبه‌هاي طیبی با لباس پارس جنوبی جم و قراردادش پس از آنکه طیبی شبانه به دوحه رفت، جمع‌آوری و ترجمه شد. کاپیتان کنونی القطر حالا باید منتظر عواقبی باشد که طارمی به آن دچار شده است. باشگاه پارس جنوبی بلافاصله به فدراسیون فوتبال و فیفا شکایت کرد اما چون طبق قانون جدید فیفا ITC در ابتدا صادر و بعد به شکایت باشگاه شاکی رسیدگی مي‌شود. باشگاه پارس جنوبی در حال حاضر مانند ریزه‌اسپور ترکیه است و باشگاه قطری مانند پرسپولیس. اگر حکم فیفا برای طیبی هم مثل طارمی باشد یک جریمه سنگین انتظار این بازیکن و تیم قطری را مي‌کشد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.