b_Newsاستقلالی ها ناراحتم کردند و حداقل احترام حرف خودشان را نگه می داشتند

پورموسوی: شهباززاده را نمی خواهیم و برای او جا هم نداریم

b_News اینطوری امتیاز گرفتن از تراکتورسازی را دوست ندارم
تاریخ: 1395/11/16
زمان: 18: 16
نوع: خبر
سرمربی استقلال خوزستان گفت: در مورد جباروف و رفتنش به سپاهان واقعا ناراحت هستم و نمی دانم چرا استقلالی ها احترام حرف خودشان را نگه نداشتند.

به گزارش سایت روزنامه گل، سید سیروس پورموسوی درباره اینکه گفته می شود باشگاه استقلال خوزستان به دنبال شکایت از تراکتورسازی برای برگرداندن سه امتیاز خود در جدال اخیر با این تیم است، گفت: از این قضیا اصلا خبر ندارم و تمام تمرکزم روی تیم برای حضوری قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیاست. با این حال ذاتا به این مسایل کاری ندارم و در مورد امتیازگیری هم دوست دارم درون زمین امتیاز لازم را به دست بیاوریم. بازی مهمی مقابل نفت آبادان داریم و فقط به این بازی و بعد آسیا فکر می کنیم.
سرمربی استقلال خوزستان درباره اینکه گفته شده شاید شهباززاده به استقلال خوزستان بیاید، با رد این موضوع گفت: اصلا چنین چیزی نیست. من یک جای خالی دارم که آن را به زودی با یک مدافع خارجی که به احتمال زیاد یک بازیکن برزیلی پر می کنیم. به همین خاطر نه جا داریم و نه به آمدن شهباززاده به استقلال صنعتی فکر می کنیم.
پورموسوی درباره اینکه چرا استقلالی ها در نهایت جباروف را به آنها ندادند و این بازیکن سر از سپاهانی درآورد، اینگونه پاسخ داد: این مساله برای خود من هم سوال است. اگر استقلالی ها مدعی هستند که ما هم خانواده هستیم و فقط شهرمان با یکدیگر فرق داریم چرا اینگونه برخورد کردند. آنها با ما پیشنهاد دادند و گفتند ما 150 هزار دلار با این بازیکن قرارداد داریم که 60 هزارتای آن را پرداخت کردیم. این حرف را زدند و ما تا آمدیم آن را مطرح کنیم و جواب بدهیم خبر دادند این بازیکن به سپاهان رفته است. واقعا ناراحت هستم و ای کاش حداقل به حرف خودشان استقلالی ها احترام می گذاشتند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.