b_Newsنبردهای قلعه‌نویی و برانکو پیروز نداشته است

فینال سرخ

تاریخ: 1395/11/17
زمان: 08: 28
نوع: خبر
پرسپولیس در مهم‌ترین دیدار هفته بیستم و شاید بتوان گفت این فصل لیگ، امروز میزبان تراکتورسازی است.

آرمان صالحی/ به گزارش سايت گل، پرسپولیس در مهم‌ترین دیدار هفته بیستم و شاید بتوان گفت این فصل لیگ، امروز میزبان تراکتورسازی است. این بازی همواره مصاف داغی بوده اما شرایط جدول این بازی را از همیشه داغ‌تر کرده است. دیدار حساس امروز پرسپولیس و تراکتور را می‌توان فینال لیگ دانست. این دیدار تا حدود زیادی تکلیف قهرمان لیگ برتر را مشخص می‌کند.

 

ادینهو به دنبال تکرار خاطره خوش
لوسیانو در هفته هفتم لیگ چهاردهم توانست سهم مهمی در پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس داشته باشد و یکی از سه گل تیمش مقابل سرخ پوشان پایتخت را به ثمر رساند. آن دیدار را قرمز‌های تبریز با نتیجه سه بر یک با پیروزی پشت سرگذاشتند. ادر در دیدار برگشت موفق به گلزنی نشد و در لیگ پانزدهم هم در ایران حضور نداشت و در تیم السیلیه قطر توپ می‌زد. حالا او به دنبال تکرار خاطره خوش دو سال پیش است.

 

دومین تقابل کاپیتان سابق پرسپولیس
 محمد نوری پس از جدایی از پرسپولیس در پایان لیگ چهاردهم به المسیمیر قطر پیوست. او بعد از یک فصل به ایران بازگشت اما این بار به تراکتورسازی رفت. محمد اولین تقابل خود مقابل سرخ پوشان پایتخت را در نیم‌فصل اول تجربه کرد. نوری در این دیدار یک کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه 55 تعویض شد.

 

دوئل‌های ژنرال و پروفسور
امیر قلعه‌نویی و برانکو ایوانکوویچ اولین بار در هفته بیست و دوم لیگ پانزدهم در ورزشگاه آزادی برابر هم قرار گرفتند. در این دیدار زور ژنرال و پروفسور به هم نرسید و در پایان دو تیم به تساوی یک- یک رضایت دادند. حالا این دو سرمربی در لیگ شانزدهم در کورس قهرمانی قرار دارند. جدال این دو در نیم فصل اول لیگ شانزدهم هم برنده نداشت و به تساوی صفر- صفر رسید. به نظر می‌رسد این دو سرمربی راه پیروزی برابر یکدیگر را بلد نیستند. باید دید آیا نبرد امروز پیروز دارد یا خیر؟

 

هشیش سرخ، تراکتور 8- پرسپولیس 6
پرسپولیس و تراکتورسازی در ادوار لیگ برتر 17 مرتبه مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که حاصل آن ثبت هشت پیروزی برای تراکتورسازان و شش برد برای پرسپولیس بوده است. این دو تیم سه بار برابر یکدیگر به تساوی رسیده‌اند که دوتا از این تساوی‌ها در زمان برانکو و قلعه‌نویی بوده است. پرسپولیسی‌ها به طور میانگین هر 117 دقیقه یک بار به تیم تبریزی گل زده‌اند و تراکتورسازی به طور متوسط هر 85 دقیقه یک بار به حریف پایتخت‌نشین خود گل زده است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.