آماده باش سه تفنگدار برای حمله به آمار طارمی و آقاخان

تاریخ: 1396/07/04
زمان: 13: 34
نوع: خبر
هفته هشتم لیگ برتر از امروز با انجام چهار بازی آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت روزنامه گل، هفته هشتم لیگ برتر از امروز با انجام چهار بازی آغاز خواهد شد و مابقی مسابقات به جز بازی پرسپولیس – نفت آبادان که زمانش مشخص نشده پنجشنبه پیگیری خواهد شد. جدال های سرنوشت سازی که می تواند تکلیف جداول لیگ و بهترین گلزنان را تا اینجای کار مشخص و آن را دچار تغییر کند.
با این حال مهمترین مساله در هفته هشتم در جدول گلزنان به غیبت دو بازیکن چهارگله لیگ یعنی مهدی طارمی و مرتضی آقاخان از پرسپولیس و پیکان است که یکی به خاطر محرومیت فیفا و دیگری به خاطر محرومیت به خاطر عبور از مرز دریافت کارت زرد در لیگ است.
این مساله قطعا اسباب خوشحالی رقبا و آماده باش آنها برای عبور از آمار این دو بازیکن تاثیرگذار لیگ است که تا به اینجای کار عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته اند. جدا از طارمی که حالاحالاها نمی تواند برای رقبایش دردسرساز شود نبودن آقاخان طی این هفته این فرصت را در اختیار سه رقیب دیگر چهارگله آنها یعنی محمد قاضی، عیسی آل کثیر و مرتضی تبریزی می دهد که به راحتی از آنها عبور کنند. قاضی شرایط بسیار خوبی دارد و موتور گلزنی اش برای پدیده حسابی و با قدرت کار مر کند. مرتضی تبریزی به یکباره مدعی شد و از سوی دیگر عیسی آل کثیر هم در بحران نفتی ها یک نعمت برای علی کریمی حساب می شود.
جدا از این بازیکنان نباید از رقبای سه گله هم به آسانی گذشت. بازیکنانی گلزن که هریک می توانند این هفته به راحتی خودشان را با نبودن طارمی به سطحی بالاتر برسانند و یک رقیب جدی را کنار گذاشته شده ببینند. باید دید در این شرایط کدامیک از این گلزن های لیگ از این فرصت استثنایی استفاده و فاصله خودش را با رقبا بیشتر خواهد کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.