b_Newsاو بیشتر از بقیه بازیکنان السد نیست چون...

برومند: ژاوی دیگر آن ژاوی سابق نیست

b_News برای حمایت از استقلال مقابل السد به استادیوم می‌روم/
تاریخ: 1395/11/16
زمان: 22: 02
نوع: خبر
دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است که ژاوی در ترکیب السد قطر دیگر آن ژاوی سابق نیست.

به گزارش سایت روزنامه گل، پرویز برومند دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است که ژاوی در ترکیب السد قطر دیگر آن ژاوی سابق نیست و فقط از تجربه‌اش می‌تواند استفاده کند و این تجربه روی بازیکنان السد بیشتر تاثیرگذار است و استقلالی‌ها با یارگیری من تو من می‌توانند مانع از تاثیرگذاری این بازیکن بزرگ در بازی حذفی لیگ قهرمانان آسیا شوند.


استقلال در تبریز ماشین‌سازی را برد. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟
به نظرم بازی بدی برای استقلال نبود و در آن هوا و زمین افتضاح استقلال نتیجه خیلی خوبی گرفت.


ماشین‌سازی در این بازی چطور تیمی بود؟
از آنها که چیزی در این بازی ندیدم و به قول مربی‌شان فرهاد کاظمی هم کتک خوردند و هم باختند و هم اینکه هیچ کاری نتوانستند بکنند.


استقلال در سه بازی اخیر 9 گل زده است. روند گلزنی تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
روند گلزنی استقلال که فوق‌العاده خوب است و امیدوارم که تداوم داشته باشد و بتواند این بازی مهمی که پیش رو دارد را هم به سلامت از آن بگذرد.


چه تصوری از بازی استقلال مقابل السد قطر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا دارید؟
فکر می‌کنم چون تک بازی است مطمئنا بازی خیلی سختی برای استقلال است و بیشتر دوست داشتم این بازی بیرون از خانه بود چون برای استقلال بازی بیرون از خانه راحت‌تر است. الان بازی در تهران و ورزشگاه آزادی است و طرفداران باید حمایت همه‌جانبه‌ای از استقلال داشته باشند. از هواداران خواهش می‌کنم این بازی به استادیوم بیایند و تا آخرین لحظه هم از استقلال حمایت کنند چون همه ما استقلالی هستیم و آرزوی موفقیت برای این تیم داریم.


خودت برای حمایت از استقلال در این بازی به استادیوم نمی‌روی؟
ان‌شاءا... و به امید خدا می‌روم. من خیلی وقت است استادیوم نرفته‌ام و قصد دارم این بازی برای حمایت از استقلال به استادیوم بروم.


چه شناختی از السد قطر دارید؟
آنها به هر حال هرچقدر از نظر مالی و امکانات بهتر از ما باشند و بازیکنی مثل ژاوی را هم داشته باشند اما همیشه جلوی آنها خوب بوده‌‌ایم. امیدوارم یک بازی به دور از هیاهوی باشگاه استقلال ببینیم و بازیکنان استقلال هم به چنین درکی رسیده باشند که به این بازی متفاوت نگاه کنند و به چشم یک بازی ملی آن را ببینند.


استقلال با ژاوی باید در این بازی چکار کند؟
ژاوی دیگر آن ژاوی سابق نیست. ژاوی در زمان خودش خیلی خوب بود اما الان بیشتر از بقیه بازیکنان السد قطر نیست و فقط از تجربه‌اش استفاده می‌کند و استقلال باید یک راهی پیدا کند تا ژاوی از تجربه‌اش نتواند استفاده کند. به لحاظ فوتبالی نمی‌شود گفت که السد ژاوی را دارد چون ژاوی یک زمانی ژاوی بود.


پس ژاوی تاثیر زیادی نمی‌تواند در بازی مقابل استقلال داشته باشد؟
چرا، تجربه‌اش می‌تواند کارساز باشد. تاثیرگذاری ژاوی بیشتر روی بازیکنان السد است و باید یک راهی پیدا کنند که این تجربه ژاوی روی بازیکنان السد تاثیر زیادی نگذارد. اگر یارگیری من تو من با ژاوی کنند او تاثیر چندانی نمی‌تواند بگذارد.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.