b_Newsتبریز برای‌مان خوش‌یمن است و تراکتور را می‌بریم

دشتی: زورمان به پدیده نرسید

b_News در تیم تارتار حاشیه وجود ندارد
تاریخ: 1396/07/10
زمان: 16: 00
نوع: خبر
پدیده هفته‌های اخیر پارس جنوبی جم در لیگ برتر طی دو هفته اخیر درخشش هفته‌های نخست را برای تیمش نداشته است.


سیدیاسر رضوی / پدیده هفته‌های اخیر پارس جنوبی جم در لیگ برتر طی دو هفته اخیر درخشش هفته‌های نخست را برای تیمش نداشته است. علی دشتی که در دیدار برابر سایپا پنالتی گل مساوی برابر شاگردان دایی را گرفت در مقابل پدیده تنها یک نیمه فرصت بازی پیدا کرد و به دلیل مصدومیت نتوانست در میدان بماند.
با علی دشتی در خصوص صدرنشینی پارس‌جنوبی و افت خودش صحبت کردیم.


دیدار مقابل پدیده چطور بود؟
بی‌جهت نیست پدیده در بالای جدول قرار دارد. آنها با هدف و سختکوش هستند. البته ما هم روز خوب‌مان نبود.


برخی می‌گویند پدیده از شما سرتر بود.
بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول و اوایل نمیه دوم توپ و میدان دست ما بود اما در ادامه، آنها سرتر از ما بودند و چند موقعیت خطرناک ایجاد کردند. پدیده با برنامه و هدفمند بود. آنها شناخت خوبی داشتند و فکر نمی‌کردیم اینگونه مقابل ما انتحاری بازی کنند.


تازه دو ملی‌پوش هم نداشتند.
(خنده) خدا رحم کرد. خب ما هم چند مصدوم داشتیم. من و امید دو هفته‌ای هست مصدوم هستیم و تمرینات خوبی نداشتیم. ارسلان هم که به بازی نرسید. دست و پای سرمربی برای تعویض خالی بود. در کنار همه این مسایل، اخراج حامد نورمحمدی هم کارمان را سخت‌تر کرد.


دو هفته‌ای هست کم‌فروغ ظاهر شده‌ای.
در دیدار مقابل سایپا با پای مصدوم بازی کردم و توانستم یک پنالتی بگیرم و مقابل پدیده هم با اینکه هنوز مصدومیت‌ام خوب نشده بود بازی کردم که در نهایت کادر فنی تصمیم گرفت نیمه دوم مرا تعویض کند. فکر می‌کنم اگر می‌ماندم می‌توانستم یک کارهایی بکنم ولی مهم تشخیص سرمربی است. درد زانویم امان مرا بریده و به زور آمپول و استراحت خودم را به بازی‌ها می‌رسانم.


پس این تعطیلی آماده‌ات می‌کند؟
امیدوارم در این تعطیلی مشکل زانویم برطرف شود تا بتوانم با تمام قوا مقابل تراکتور بازی کنم؛ بازی سختی مقابل تراکتور داریم و باید برای حفظ صدرنشینی در تبریز سه امتیاز را بگیریم.خاطره خوبی از تبریز داریم و در بازی اول مقابل گسترش استارت شگفتی‌سازی‌مان را زدیم.


برخی‌ها نگران هستند که زود به حاشیه بروی.
چرا این طور فکر می‌کنند؟! در تیم مهدی تارتار حاشیه معنا ندارد و خوب نباشی روی نیمکت می‌نشینی. من زندگی سالمی دارم و تمام فکر و ذکرم پیشرفت و رسیدن به مدارج بالای فوتبال است. هنوز اول راه هستم و دلیلی ندارد این حرف‌ها مرا از مسیر اصلی‌ام دور کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.