اختلاف كاپيتان و سرمربي اينگونه علني شد / سيدجلال تا اطلاع ثانوي بيرون!

تاریخ: 1396/07/11
زمان: 13: 22
نوع: خبر
باخت به الهلال شوك بزرگي بر پيكره پرسپوليس برانكو بود.


به گزارش سایت روزنامه گل، باخت به الهلال شوك بزرگي بر پيكره پرسپوليس برانكو بود. او كه در آسيا و ليگ يكه‌تازي مي‌كرد، به صخره محكم الهلال عربستان خورد تا متوجه شود پرسپوليس‌اش آنقدرها هم كه تعريف مي‌كنند، تو دل برو نيست. اما بدتر از شكست مفتضحانه در ابوظبي اين كاپيتان پرسپوليس بود كه برانكو را به فكر فرو برد. سيدجلال بيش از دو ماه است كه با مصدوميت دست و پنجه نرم مي‌كند. مصدوميتي كه معلوم نيست قرار است كي پايان يابد.
كاپيتان مصدوم تيم‌ملي و پرسپوليس حالا در اردوي كي‌روش جا خوش كرده و با تيم‌ملي روزگار سپري مي‌كند اما رفتارش با برانكو و بازي شطرنج‌گونه‌اي كه با سرمربي كروات پرسپوليس به راه انداخته در آينده بازتاب‌هاي زيادي خواهد داشت. ماجرا از آنجا شروع مي‌شود كه برانكو از سيدجلال مي‌خواهد خودش را به بازي با الهلال برساند اما كاپيتان پرسپوليس بدون مكث اعلام مي‌كند به اين بازي نخواهد رسيد. تمرينات ادامه پيدا مي‌كند تا دو روز قبل از بازي با الهلال. دوباره برانكو از او مي‌خواهد مقابل الهلال بازوبند را ببندد و نود دقيقه برايش بازي كند. اما دوباره جواب سيدجلال بدون مكث اين است كه نمي‌توانم بازي كنم. اين پاسخ زماني باعث دلخوري برانكو مي‌شود كه كاپيتانش مقابل دوربين باشگاه اعلام مي‌كند مشكلي براي بازي كردن ندارد. اين پاسخ يعني سالم هستم اما براي تو نمي‌خواهم بازي كنم. برانكو وقتي متوجه مصاحبه كاپيتانش با دوربين باشگاه مي‌شود از كوره در مي‌رود و با عصبانيت درباره سيدجلال حسيني صحبت مي‌كند. انگار قرار است ديگر تكيه‌گاهي به اسم كاپيتان سيدجلال در تيمش نداشته باشد. نزديكان برانكو مي‌گويند او به‌شدت از رفتارهاي دوگانه حسيني عصباني است اما اتفاقات رخ داده شده براي طارمي و باشگاه دست او را بسته است. به نظر مي‌رسد اگر برانكو تا پايان فصل قراردادش را با پرسپوليس تمديد نكند بايد منتظر چنين رفتارهايي از سوي ديگر بازيكنان باشد.
حسيني در حال حاضر در اردوي تيم‌ملي است و اگر مقابل توگو به ميدان برود، معلوم مي‌شود رابطه كاپيتان پرسپوليس و سرمربي،‌ تيره و تار شده و بايد منتظر ماند و ديد برانكو چه برخوردي با حسيني خواهد داشت. حتي برانكو هم ديروز رسما اعلام كرد توقع دارد داور در بازي تيم‌ملي بازي كند و البته به همين بهانه هم او را مقابل استقلال خوزستان بازي نمي‌دهد. اين شايد شروع بيرون رفتن او از تركيب باشد اگر برانكو تا بعد از اين بازي هم همچنان عصباني باشد و بخواهد كاپيتان تيمش را تنبيه كند اين امكان وجود دارد كه نيمكت‌نشيني او ادامه‌دار باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.