b_Newsبعضی از مدیران اصلا دوست ندارند تماشاگر به استادیوم بیاید

آل‌نعمه: دوباره مدعی کسب سهمیه آسیا می‌شویم

b_News باشگاه فولاد نشان داده که واقعا یک باشگاه فرهنگی است
تاریخ: 1395/11/16
زمان: 23: 05
نوع: خبر
مدافع باتجربه نفت تهران با محرومیت تماشاگران از حضور در استادیوم‌ها کاملا مخالف است.

به گزارش سایت روزنامه گل، احمد آل‌نعمه مدافع باتجربه نفت تهران با محرومیت تماشاگران از حضور در استادیوم‌ها کاملا مخالف است چرا که معتقد است عدم حضور آنها جذابیت را از فوتبال ما می‌گیرد و بهتر است به جای محرومیت تماشاگران باشگاه‌ها را جریمه کنند تا مدیران باشگاه‌ها مجبور شوند کار فرهنگی انجام دهند و شرایط بهتر بشود و دیگر شاهد مشکلات فرهنگی در استادیوم نباشیم.


مقابل صنعت نفت در آبادان مساوی کردید. بازی چطور بود؟
ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و یکی، دو تا موقعیت خوب هم داشتیم و مالکیت توپ اکثرا دست ما بود و حق مسلم‌مان سه امتیاز بود که متاسفانه بازی را مساوی کردیم. اگر این سه امتیاز را می‌گرفتیم شرایط‌مان خیلی بهتر می‌شد اما متاسفانه نتوانستیم برنده شویم و شرایط‌مان را در جدول سروسامان بدهیم و مثل نیم‌فصل اول به بالای جدول برسیم.


صنعت نفت در این دیدار چطور بود؟
صنعت نفت مقابل ما در نیمه اول اصلا یک شانس گل هم نداشت. آنها در 10 دقیقه ابتدایی نیمه‌دوم یکی، دو تا موقعیت داشتند که فراهانی گلر ما خیلی خوب عمل کرد و واکنش‌های خوبی داشت و صنعت نفت به جز آن دیگر فرصتی نداشت و بازی دست ما بود اما توپ‌های ما گل نشد. نکته مهم این بازی عدم حضور هواداران در استادیوم‌ بود که جذابیت بازی را گرفته بود و اگر هواداران پرشور صنعت نفت بودند بازی جذاب‌تر می‌شد. اگر مردم در استادیوم بودند همه از دیدن بازی لذت می‌بردند چون صنعت نفت همیشه هجومی بوده و ما هم نیاز به سه امتیاز بازی داشتیم و بازی با حضور هواداران بهتر می‌شد.


محرومیت هواداران از حضور در استادیوم‌ها کار درستی است؟
من کلا مخالف این کار هستم. همه فوتبالیست‌ها و مربیان مخالف این کار هستند و به نظر من به جای محرومیت هواداران اگر باشگاه‌ها را جریمه کنند خیلی بهتر است. شاید مدیران باشگاه‌ها بگویند در این‌صورت ضرر مالی می‌کنند اما فرهنگ‌سازی می‌شود و مدیران باشگاه‌ها هم تلاش می‌کنند تا این مشکلات در استادیوم‌ها نباشد. البته خیلی از مدیران فوتبال ما هم دوست دارند که اصلا هوادار در استادیوم‌ها نباشد.


چرا؟
چون حضور هواداران برای آنها مهم نیست. یکسری تیم‌ها که شرایط خوبی در جدول ندارند می‌گویند اگر هوادار بیاید فحاشی می‌کند و استرس روی تیم زیاد می‌شود اما یکسری از باشگاه‌ها مثل فولاد خوزستان روی این مساله خیلی خوب کار کرده‌اند و 40 سال تلاش کرده‌اند تا این مشکلات در استادیوم‌ها نباشد و عملی هم شده است. البته اندک تماشاگرنماها هم داخل استادیوم می‌آیند اما فولاد کار خودش را کرده و آن‌قدر فرهنگ‌سازی کرده‌اند که در هر بازی 50، 60هزار هوادار برای آنها می‌آید و نشان می‌دهد که فولاد یک باشگاه واقعا فرهنگی است و خیلی روی این مسایل کار کرده‌اند.


چرا تیم‌تان این‌قدر نوسان دارد؟
متاسفانه ما الان سه بازی است که مساوی می‌‌کنیم و نمی‌دانم چرا این اتفاق برای ما افتاده است اما با یک برد تیم ما به شرایط خوبش برمی‌گردد.


کلا از جمع مدعیان هم خارج شدید. این‌طور نیست؟
الان بله اما امیدواریم به کسب سهمیه آسیا و اگر صنعت نفت را می‌بردیم ششم جدول می‌شدیم و شرایط‌مان بهتر می‌شد. الان فاصله تیم‌ها در جدول خیلی نزدیک است و می‌توانیم خودمان را به تیم‌های بالای جدول نزدیک کنیم و باز هم مدعی کسب سهمیه آسیا بشویم.


هفته بعد با پیکان بازی دارید. چه تصوری از این بازی داری؟
پیکان دو، سه هفته بود که خوب نتیجه نگرفته بود اما مقابل تیم خوب سپاهان برد و سه امتیاز را گرفت. پیکان امسال در کل تیم خوبی است و نیم‌فصل دوم هم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود اما ان‌شاءا... این بازی خانگی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و سه امتیاز را بگیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.