b_Newsدر واکنش به 3 بر صفر شدن نتایج تراکتور

شیعی: منتظر رای نهایی فیفا و نظر سایر تیم‌ها هستیم

b_News در جلسه هیات رییسه، تاج باید از جلسه با کی‌روش توضیح دهد
تاریخ: 1395/11/16
زمان: 23: 59
نوع: خبر
شنیده می‌شود تیم‌هایی که مقابل تراکتورسازی در 4 بازی ابتدایی نیم‌فصل دوم به میدان رفته‌اند می‌توانند بابت نتیجه اعتراض کنند.

به گزارش سایت روزنامه گل، با توجه به حکم درنظر گرفته شده از سوی فیفا و تاکید فدراسیون فوتبال برای تیم تراکتورسازی، نظر گرفته شد شنیده می‌شود تیم‌هایی که مقابل تراکتورسازی در 4 بازی ابتدایی نیم‌فصل دوم به میدان رفته‌اند می‌توانند بابت نتیجه اعتراض کنند و نتیجه را برگردانند چرا که براتی عضو حقوقی فدراسیون هم این موضوع را تایید کرده است.
محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان به عنوان یکی از تیم‌هایی که مقابل تراکتور تیمش شکست خورده می‌تواند برای احقاق حق خود شکایت کند اما او می‌گوید ابتدا باید این موضوع را در هیات‌مدیره مطرح کنند و سپس باید دید سایر تیم‌ها چه می‌کنند و حکم قطعی فیفا چیست؟!


حکم رسمی تراکتورسازی هم اعلام شد و با توجه به مسوولیت آنها، آیا پیکان بابت 3 امتیاز آن دیدار شکایت خواهد کرد؟
ابتدا باید ببینیم حکم نهایی فیفا چیست، چون با توجه به صحبت‌های آقای براتی هنوز گویا یک روزنه کوچک برای تراکتور وجود دارد که سه امتیاز کسر نشود به همین جهت ما منتظر تایید حکم نهایی فیفا خواهیم ماند.


اگر حکم نهایی فیفا کسر به سه امتیاز دهد که هیچ اگر نداد آیا شما شکایت می‌کنید؟
اگر حکم فیفا باشد که اتوماتیک این امتیاز کسر و به ما اضافه می‌شود ولی در غیر این صورت منتظر تصمیم نهایی فدراسیون و سازمان لیگ و سایر تیم‌ها هستیم.


یعنی شما با توجه به تصمیم سایرین تصمیم خواهید گرفت؟
خب باید ببینیم شرایط چگونه است. ما دوست داریم نتیجه فوتبال داخل زمین رقم بخورد اما وقتی ببینیم سایر تیم‌ها می‌خواهند منتفع شوند آن موقع شرایط فرق می‌کند. در عین حال باید بگویم ابتدا ما در باشگاه جلسه هیات‌مدیره را برگزار می‌کنیم تا در این مورد یک تصمیم جمعی و سپس نهایی بگیریم چون من تنها نیستم بلکه باید نظر سایر اعضای هیات مدیره را هم بدانم و منافع باشگاه را در نظر بگیریم.


چه زمانی مشخص می‌شود که چه می‌کنید؟
نهایتا تا دو الی سه روز آینده همه‌چیز مشخص می‌شود.


گویا قرار است جلسه اضطراری در هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شود و شما یکی از درخواست‌کنندگان بودید؟
بله من و آقای ممبینی طی نامه‌ای به آقای تاج درخواست داده‌ایم بابت مسائلی که این روزها فوتبال را دچار چالش و بحران کرده است، یک جلسه اضطراری با تمام اعضا برگزار کنیم. در این جلسه می‌خواهیم به موضوع کی‌روش، بحث پیراهن‌های تیم‌ملی در زمان جیووا تا آدیداس، بحث انتصابات در هیات‌ها و کمیته‌ها، بحث چگونگی استفاده ایفمارک و مسایلی که درخصوص آن به‌وجود آمده، بحث باشگاه درخصوص بازیکنان خارجی که چالش‌ساز شده و نیز بحث حضور تیم‌ها در جام باشگاه های آسیا و نبرد با تیم‌های عربستانی صحبت کنیم. به طور مثال الان آقای تاج با کی‌روش جلسه داشته و باید اعضای هیات‌رییسه از این مسایل و حرف‌های رد و بدل شده و نتیجه‌گیری آن خبر داشته باشد.


آیا تاج جواب‌ نامه شما را داده است؟
هنوز ایشان جواب نداده‌اند ولی مصرانه پیگیر این موضوع هستیم تا این جلسه برگزار شود.


کی‌روش هم که علیه پرسپولیسی‌ها مصاحبه کرده و گفته آنها را دعوت نمی‌کنم؟
ببینید همین موضوع است. الان کی‌روش پس از جلسه با آقای تاج صحبت کرد و این مصاحبه‌ها آرامش فوتبال را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. من هنوز مصاحبه‌ ایشان را ندیده‌ام بنابراین باید ابتدا جلسه هیات‌مدیره برگزار شود و سپس درخصوص صحبت‌های او اظهارنظر کنیم.


آیا او حق دارد کسی را دعوت نکند؟
ببینید تا جلسه با تاج برگزار نشود، نمی‌شود حرف زد.


مشکل باشگاه‌ها و کی‌روش حل می‌شود؟
به دنبال حل این موضوع هستیم. باید همه‌چیز حل شود تا نه باشگاه‌ها ضرر کنند و نه تیم‌ملی. ما می‌خواهیم یک تیم قوی را راهی مسابقات مقدماتی جام‌جهانی کنیم و در عین حال لیگ هم ضربه نخورد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.