b_Newsبرانکو ترکیب تیمش را عوض کرد

پرسپولیس هجومی مقابل تراکتور!

تاریخ: 1395/11/17
زمان: 04: 26
نوع: گزارش
با توجه به اتفاق‌هایی که در مورد تیم تراکتورسازی به‌وجود آمد، سرمربی تیم پرسپولیس تغییراتی را در ترکیب تیمش اعمال کرد.

سعید حاتمی / به گزارش سایت روزنامه گل، با توجه به اتفاق‌هایی که در مورد تیم تراکتورسازی به‌وجود آمد، سرمربی تیم پرسپولیس تغییراتی را در ترکیب تیمش اعمال کرد.
برانکو که با توجه به فاصله شش امتیازی خیالش تا حدودی راحت بود، حالا با توجه به غیبت تعدادی از بازیکنان تاثیرگذار تراکتور، قصد دارد تا ترکیب هجومی‌تری را به‌میدان بفرستد تا ضمن بیشتر شدن فاصله امتیازی تیمش با تیم دوم جدول، یک برد شیرین و دلچسب را تقدیم هواداران پرسپولیس کند.
در جریان تمرین دیروز سرخ‌ها و در بازی درون‌تیمی، برانکو از فرشاد احمدزاده به‌عنوان مدافع چپ استفاده کرد و حسین ماهینی را به سمت راست برگرداند تا با توجه به این جابه‌جایی کناره‌های پرسپولیس بسیار هجومی و رونده‌تر شوند. همانطور که قابل پیشی‌بینی هم بود انصاری و حسینی در قلب خط دفاعی قرار می‌گیرند و مقابل بیرانوند بازی می‌کنند. رامین رضاییان و محسن مسلمان هافبک‌های کناری پرسپولیس خواهند بود و سروش رفیعی و کمال کامیابی‌نیا نیز هافبک‌های میانی پرسپولیس هستند.
مهدی طارمی و وحید امیری در بازی امروز در نوک خط حمله سرخ‌ها به‌میدان خواهند رفت تا در بازی امروز شاهد یک ترکیب هجومی از سوی سرخ‌ها باشیم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.