b_Newsنگاه دوباره به ميز رياست كشتي

خط و نشان خادم با ثبت نام اول وقت

تاریخ: 1396/07/15
زمان: 14: 00
نوع: خبر
در حالی‌که ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی از صبح امروز آغاز شده، رسول خادم اولين كانديدايي بود كه براي انتخابات ثبت نام كرد.

خط و نشان خادم با ثبت نام اول وقت

در حالی‌که ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی از صبح امروزآغاز شده و تا 10 روز کاری (26 مهر) ادامه دارد، رسول خادم ريیس کنونی این فدراسیون به عنوان اولین کاندیدا ثبت نام کرد.این در حالی است که پیش از این اخباری مبنی بر تمایل نداشتن خادم برای شرکت در انتخابات به گوش رسیده بود، اما شنیده‌ها حاکی است که اصرار هیات‌های کشتی استان‌ها باعث تغییر نظر خادم شده است.

حال باید دید چه گزینه‌های دیگری با ثبت نام در انتخابات پای در عرصه رقابت با خادم می‌گذارند.البته می توان این تصور را داشت که با ثبت نام اول وقت رسول خادم که اصلا وقت تلف نکرد، برخی گزینه ها دیگر برای ثبت نام اقدام نمی کنند.

خادم از ٢٨ مهر سال ٩٢ به عنوان سرپرست و سپس از دی همین سال با رای مجمع به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد.

محمدرضا توپچی، حمید سیفی، علی بدیع و مجتبی شیرازی رقبای خادم در دوره پیش انتخابات ریاست فدراسیون کشتی بودند.عباس جدیدی هم که کاندیدا بود به خاطر عضویت در شورای اسلامی شهر تهران و منع قانونی توسط سازمان بازرسی کل کشور اجازه حضور در انتخابات دوره قبل ریاست فدراسیون کشتی را پیدا نکرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.