b_Newsمنشا بعد پنالتی و پاس گلم با واکس زدن کفشم از من تشکر کرد

شیری: باید به تیم‌ملی برسم و گفته بودم با قدرت بر می‌گردم

b_News ذاتا عاشق بازی هجومی هستم و حاضرم حتی مهاجم نوک هم بازی کنم
تاریخ: 1395/11/17
زمان: 07: 37
نوع: گفتگو
واکس زدن کفش‌های شیری توسط منشا حسابی سوژه شده بود.

سیدیاسر رضوی / واکس زدن کفش‌های شیری توسط منشا حسابی سوژه شده بود. بازیکنی که بعد رهایی از مصدومیت و در روزی که جلالی سه بازیکن کلیدی خودش یعنی آقاخان، نعمتی و یزدانی را در اختیار نداشت یک تنه با منشا کار را برای پیکان مقابل سپاهان درآورد. شیری ضمن خوشحالی از بازگشت دوباره‌اش بعد رهایی از مصدومیت از هدفی می‌گوید که به واسطه آن برنامه‌ریزی جدی دارد که مهمترین آن پوشیدن پیراهن تیم‌ملی به عنوان یکی از بازیکنان پیکان است.
 

بعد از سه هفته ناکامی برد خوبی مقابل سپاهان به دست آوردید؟
خدا را شکر بازی خوبی بود و به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم تا بتوانیم نوار ناکامی‌های پیکان را که الحق حق‌مان شکست در این سه بازی اخیر نبود، خاتمه بدهیم. برای ما این برد مهم بود چون باید به روند خوب‌مان که از اواسط نیم فصل نخست شروع شد بر می‌گشتیم.


این برد مهم شما را می‌توان سرآغاز دوباره مدعی شدن پیکان برای کسب سهمیه دانست؟
ببینید مهمترین مساله برای ما حفظ روند صعودی‌مان در بالای جدول است که اگر این شرایط را حفظ کنیم قطعا می‌توانیم به خواسته‌های دیگر خودمان که از جمله کسب سهمیه هست دست پیدا کنیم. پیکان خوب گل می‌زند اما متاسفانه هنوز هم این مشکل را داریم که راحت از گل‌های زده خودمان حفاظت نمی‌کنیم. مساله‌ای که در نیم فصل نخست هم بارها ما را آزار داد و حتما باید این نقیصه را در ادامه رقابت‌های لیگ برطرف کنیم چون امتیازگیری در نیم فصل دوم سخت است و می‌بینید که همه رقبا با یک گل برنده یا بازنده می‌شوند. پس در این شرایط می‌بینید که زدن سه گل توسط پیکان به تیمی مثل سپاهان نشان از شرایط خوب خط حمله این تیم است. مطمئن باشید اگر این فاکتور گل نخوردن‌مان را اصلاح کنیم، دوباره به روند خوب قبلی‌مان با قدرت برخواهیم گشت.


بعد رهایی از مصدومیت اولین بازی 90 دقیقه‌ای خودت را انجام دادی و حسابی هم گل کاشتی.
مصدومیتی که نصیب من شد من را از برنامه‌هایی که داشتم عقب انداخت اما خدا را شکر با قدرت کار کردم و خوشحالم که با شرایط خوبی برگشتم. همان طور که قبلا هم گفته بودم برای نیم فصل دوم برنامه دارم چون می‌خواهم قطعا یکی از دعوت شده‌ها به تیم‌ملی در پیکان باشم.


جلالی از تو در دفاع راست بازی می‌گیرد اما نشان دادی که کارایی بهتری در پست هافبک داری که نتیجه آن دو پاس گل به منشا بود و در گل به خودی اول سپاهان هم تاثیرگذار بودی...
مهمترین مساله برای من این است که بتوانم برای تیمم یک بازیکن تاثیرگذار باشم. ذاتا بازیکنی روبه جلو هستم و خوشحالم که در این مسابقه در پست هافبک جواب دادم و حتی حاضرم در نوک حمله هم بازی کنم. هدف من تاثیرگذاری در پیکان است تا ان‌شاء‌ا... به خواسته‌ام که پوشیدن لباس تیم‌ملی است، دست پیدا کنم.


ماجرای این واکس زدن منشا هم برای تو حسابی سوژه شده بود...
قرار بود پنالتی زن اول پیکان در تقابل با سپاهان من باشم اما بعد از اینکه داور برای ما پنالتی گرفت، منشا از من خواهش کرد که ضربه او را بزند چون می‌خواست روند گل نزدن‌هایش خاتمه پیدا کند. بعد از این درخواست من هم به او اجازه دادم پنالتی را بزند که خدا را شکر تبدیل به گل شد. بعد از گل دوم که به او پاس دادم و توانست گل سوم پیکان را مقابل سپاهان به ثمر برساند حسابی شاد بود و برای تشکر پیش من آمد و کفش‌هایم را واکس زد.


بازی با نفت تهران را چطور می‌بینی؟
این بازی برای ما خیلی مهم است و سه امتیاز آن برای هر دو تیم که در جدول پشت سر هم قرار دارند بسیار با اهمیت است. نفت تهران تیم بسیار خوبی است و شک نکنید مقابل تیم علی دایی کار آسانی نخواهیم داشت. با این حال ما نشان داده‌ایم که خوب بازی می‌کنیم و خوب گل می‌زنیم و برای این مسابقه هم با برگشتن سه بازیکن کلیدی‌مان برای برد مقابل این تیم قرار می‌گیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.