b_Newsايجنت ترك هم از طارمي شكايت كرد

طارمي به هدايتي: 500 ميليون بده به طاهري هم چيزي نگو!

تاریخ: 1396/07/18
زمان: 13: 30
نوع: خبر
حسین هدایتی در مصاحبه‌اي که در برابر دوربین و خبرنگار گل داشت، به نکته مهمی اشاره کرد.


به گزارش سایت روزنامه گل، حسین هدایتی در مصاحبه‌اي که در برابر دوربین و خبرنگار گل داشت، به نکته مهمی اشاره کرد که جای آن دارد به شکلی جدی به آن پرداخته شود. هدایتی در این مصاحبه به روش پرداخت پولش به طارمی اشاره می‌کند و صراحتا مي‌گوید که هم طاهری و هم طارمی در جریان تمام ماجرا قرار داشته‌اند.
به گفته حاج حسین، گرشاسبی و طاهری قبل از بازگشت بازیکنان به ترکیه رفته اشان،با او تماس گرفته و از وی تایید نهایی را می‌خواهند که اگر بازیکنان به تهران برگردند، به‌خاطر نبودن بودجه لازم با دردسر مواجه نشوند. ظاهرا طاهری به هدایتی گفته که طارمی یک میلیارد تومان و رضاییان 450 میلیون تومان لازم دارند تا به تهران بیایند و هدایتی با این مبالغ موافقت می‌کند.
جالب است که به گفته حسین هدایتی، طارمی هم به صورت جداگانه با او تماس گرفته و گفته که برای جدا شدن از تیم ترک، نیازمند 500میلیون تومان نقد است تا مشکلات قانونی‌اش را حل کند و فقط زمانی به ایران آمده که هدایتی این مبلغ را به گردن گرفته و پرداختش را تایید کرده است. موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانیم طارمی بعد از آمدن به ایران رقم را تغییر می‌دهد و به هدایتی می‌گوید که برای جدا شدن از ریزه اسپور یک میلیارد تومان هزینه کرده است. رقمی که البته تمام و کمال از سوی حاج‌حسین پرداخت شده و گویا هرگز هم به دست مسوولان تیم ترکیه‌اي نرسیده است!
البته حاج حسین هنوز موفق به تماس با طارمی نشده تا دلیل این رفتار را از خودش جویا شود و اصل ماجرا را بداند، اما همین که او خودش را از دید حاج حسین پنهان کرده، یعنی احتمال اینکه موضوعی پیش آمده باشد بسیار زیاد است.مخصوصا که به گفته حاج حسین ایجنت ترک‌تبار انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپور هم یکی از شاکیان پرونده است و شکایت 140 تا 160 هزار دلاری‌اش را رسما به جریان انداخته است.
نکته بسیار مهم دیگری که در این رابطه وجود دارد تقاضایی است که مهاجم عصیانگر پرسپولیس از هدايتي داشته. او از حاج‌حسین خواسته که درمورد پولی که قرار است به وی پرداخت کنند چیزی به طاهری نگوید. البته به صورت دقیق نمی‌دانیم که چرا او چنین خواسته‌اي داشته اما اولین چیزی که به ذهن می‌رسد این است که او می‌خواسته كه مديران باشگاه مبلغ فوق را در حساب و كتاب‌هاي او منظور نكنند. خود هدايتي مدعي است كه تمام آن مكالمه را كامل دارد و جزييات آن را هم اينگونه اعلام كرده است.