چالش بلیت فروشی به تراکتور رسید/ هواداران بلیت را در ورزشگاه تهیه کنند

تاریخ: 1396/07/19
زمان: 11: 47
نوع: خبر
فروش الکترونیکی بلیت‌های دیدار تراکتورسازی - پارس جنوبی از هفته نهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛  باشگاه تراکتورسازی در راستای تسهیل تهیه بلیت مسابقات و ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت رفاه فوتبال‌دوستان، در فصل جاری اقدام به فروش الکترونیکی بلیت‌های مسابقات کرده است. براین اساس، بلیت‌فروشی بازی روز جمعه تیم‌های تراکتورسازی و پارس جنوبی جم به شکل الکترونیکی و از طریق وب سایت footballeticket.ir انجام می‌شود.

هوادارانی که مایل به خرید بلیت به صورت اینترنتی هستند، می‌توانند با وارد کردن شماره کد ملی خود نسبت به تهیه بلیت مورد نظر اقدام کرده و با همراه داشتن کارت ملی در ورزشگاه حضور پیدا کنند. بلیت اینترنتی بازی‌ها به این شیوه با مبلغ هفت هزار تومان ارائه خواهد شد، اما این به معنی افزایش قیمت بلیت بازی‌ها نیست.

هواداران می‌توانند با حضور در ورزشگاه و خرید کارت الکترونیک به مبلغ پنج هزار تومان پیش از هر بازی به صورت اینترنتی کارت خود را در وب سایت با همان مبلغ همیشگی پنج هزار تومان شارژ کرده و به راحتی با همراه داشتن کارت الکترونیکی در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

علاوه بر امکان خرید اینترنتی بلیت، هواداران می‌توانند به صورت حضوری نیز در ورزشگاه بلیت الکترونیکی مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین بلیت جایگاه ویژه برای نخستین بار با خدمات بی‌سابقه از جمله پارکینگ اختصاصی و پذیرایی بین دو نیمه، به مبلغ 20 هزار تومان ارائه می‌شود.

به گزارش تسنیم، پیش از این بلیت فقط دیدارهای استقلال، پرسپولیس و تیم ملی به این شکل به فروش می‌رسید، اما تراکتورسازی هم پس از مدت‌ها به این چرخه پیوست. البته قرار بود از این هفته کل درآمد حاصل از بلیت‌فروشی به استقلال و پرسپولیس برسد، اما مشخص نیست که تراکتورسازی هم چنین شرایطی خواهد داشت یا بخش عمده‌ای از این پول به شرکت برهان مبین خواهد رسید.