تراکتورسازی به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد

تاریخ: 1396/07/19
زمان: 15: 53
نوع: خبر
در صورت کنار گذاشتن احتمالی تیم نفت از لیگ قهرمانان آسیا تیم تراکتورسازی از سهمیه این تیم استفاده کرده و به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ نامشخص بودن وضعیت مالکیت باشگاه نفت تهران  و وجود شکایات متعدد علیه این باشگاه باعث شده تا شایعاتی در خصوص  کنار گذاشتن این تیم از لیگ قهرمانان آسیا به گوش برسد که در این صورت در چینش نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان فصل بعد تغییراتی رخ خواهد داد.

در صورتی که به هر دلیل نفت نتواند در لیگ قهرمانان شرکت کند تیم ذوب‌آهن اصفهان جانشینی این تیم در این رقابت‌ها خواهد بود که در این صورت تراکتورسازی به عنوان تیم دوم جام حذفی جایگزین نفت که قهرمان جام حذفی شده، می‌شود و به همراه پرسپولیس به عنوان سهمیه اصلی و مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا خواهد کرد.

در صورتی که سهمیه ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا 2+ 2 شود آنوقت پرسپولیس و تراکتورسازی مستقیم به این مسابقات خواهند رفت و استقلال به همراه ذوب‌آهن در پلی‌آف این مسابقات حضور پیدا خواهند کرد اما اگر سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 3+1 شود پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال به صورت مستقیم راهی این رقابت‌ها می‌شود و تیم ذوب‌آهن راهی پلی‌آف خواهد شد.

هر چه که هست با مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه نفت وضعیت حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص خواهد شد.