برانکو: در نیمه دوم کمی ترسیده بودیم/ باخت به الهلال در ذهن بازیکنان است

تاریخ: 1396/07/20
زمان: 19: 30
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: استقلال خوزستان برای ما همیشه یک رقیب سخت بوده است. مخصوصا بازی‌های مان در اهواز سخت بوده است.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان، گفت: احترام خاصی برای بازی امروز قائل هستیم. استقلال خوزستان برای ما همیشه یک رقیب سخت بوده است. مخصوصا بازی‌های مان در اهواز سخت بوده است. بدون چند بازیکن فیکس تیم که اکثرا ملی پوش هستند بازی کردیم.

وی افزود: هنوز باخت به الهلال تاثیرش در ذهن بازیکنان است.  نگرانی و احترامی نسبت به حریف امروزمان داشتیم اما در کنار آن برای کسب برد به میدان آمدیم. به بازیکنان به خاطر برد خوبشان تبریک می‌گویم. از یار داوزدهم تیم‌مان تشکر می‌کنم. آنها به خوبی ما را حمایت کردند. این همه عشق را که در تیم می‌بینم واقعا خوشحال می‌شوم.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: بازی خوبی بود. گلی که خوردیم باعث امیدواری حریف شد. به دنبال گل چهارم بودیم که منشا نتوانست پنالتی را گل کند. اگر گل چهارم را می‌زدیم ادامه کار راحت  تر می‌شد. در نیمه دوم کار را با عدم اطمینان شروع کردیم. شاید ترسی بابت بازگشت استقلال خوزستان در تیم وجود داشت. در ادامه بازی خوب و روتین کار کردیم. باز هم به بازیکنانم به خاطر نمایش خوبشان تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد نیمه دوم بازی تصریح کرد: همانطور که گفتم در ابتدای نیمه دوم کمی عصبیت و ترس در تیم ایجاد شد. عدم اطمینان داشتیم. اگر ضعف فیزیکی بود در 15 دقیقه آخر بازی را در دست نمی‌گرفتیم پیروزی بهترین راه برای بالا بردن اعتماد به نفس است.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.