سایپا – سپیدرود / ثبت تاریخی

تاریخ: 1396/07/21
زمان: 13: 25
نوع: خبر
سپیدرود نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند و برای نخستین بار در این رقابت‌ها با سایپا روبه‌رو می شود.

به گزارش سایت روزنامه گل، سپیدرود نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند و برای نخستین بار در این رقابت‌ها با سایپا روبه‌رو می شود. در عین حال سایپا یکی از 5 تیمی است که در تمام ادوار لیگ برتر حضور داشته و تقابل دو تیم در نوع خود می تواند جالب باشد. در عین حال نخستین رویارویی سپیدرود با هدایت علی نظر محمدی برابر تیمی که آقای گل ملی جهان و سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس یعنی علی دایی هدایت آن را برعهده دارد هم جزو جذابیت های ابتدایی این بازی است. آن هم در حالی که امتیازات این دیدار تاریخی برای هردو تیم اهمیت ویژه ای دارد.
مهمان کم آزار
نتایج سایپا در بازی های خانگی کاملا معمولی تلقی می شود. شاگردان علی دایی در 4 بازی خانگی قبلی خود در این فصل 2 برد، یک تساوی و یک باخت به دست آورده‌اند که گرچه درخشان نیست ولی آمار بدی هم به حساب نمی آید. در آن سوی میدان سپیدرود را می توان در دسته مهمانان میزبان پسند قرار دارد. قرمزهای شهرباران طی 4 بازی بیرون از خانه این فصل خود 2 باخت و 2 تساوی کسب کرده و هنوز بردی دشت نکرده‌اند. شاگردان نظرمحمدی طی 3 بازی متوالی آخر خود در بیرون از خانه موفق به گلزنی هم نشده‌اند.
تابوی 4
سپیدرود رشت هفته گذشته برابر تیم بحران‌زده و بدون سرمربی استقلال در رشت دو بر یک شکست خورد تا تعداد بازی های متوالی بدون باختش در لیگ برتر در عدد 4 متوقف بماند و خودش هم تارده دهم جدول رده بندی سقوط کند. در آن سوی میدان سایپا نان نتایج خوب ابتدای فصل خود را می‌خورد چون با وجود نبردن در 4 بازی متوالی اخیر خود، هنوز از رده ششم پایین‌تر نیامده است. شاگردان علی دایی در این 4 بازی ابتدا 2 باخت و سپس 2 تساوی تجربه کرده‌اند و حالا امیدوارند نبردن های متوالی شان در عدد 4 متوقف شود و دوباره به جمع مدعیان برگردند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.