b_Newsدلتنگي كار خودش را كرد

لیلا رجبی به دوومیدانی برمی گردد؟

تاریخ: 1396/07/21
زمان: 10: 19
نوع: یادداشت
ليلا رجبي كه بعد از المپيك ريو از دووميداني خداحافظي كرد، حالا زمزمه هايي مبني بر بازگشتش شنيده مي شود.

لیلا رجبی نامی آشنا در دوومیدانی ایران است.دونده بلاروسی الاصلی که یکه تاز پرتاب وزنه بانوان ایرانی شد.

اما او که دو المپیک را با پرچم ایران سپری کرده، بارها از شرایط نامناسبش گلایه کرد و حتی یک بار صراحتا گفت با این وضعیت انتظار مدال نداشته باشید اما وضعیت همانی ماند که قبلا بود.

او حتی لحظه آخر اعزام به المپیک مربی اش (پیمان رجبی) را در کنار خود ندید و تنها همراهش در ریو پریسا بهزادی نایب رییس بانوان بود و زمان رقابت لیلا در میدان المپیک، گزارشگر مسابقه او را «بی غیرت» خواند تا جرقه خداحافظی رجبی از دوومیدانی بخورد. اتفاقی که حتی با موج اعتراضات مردمی و ورزشکاران هم لیلا را پشیمان نکرد تا رجبی بعد از بازگشت از المپیک، دوومیدانی را ببوسد و کنار بگذارد.

او خیلی زود راهی دوره های مربیگری بدنسازی شد و حسابی سر خودش را گرم کرد. اما این روزها زمزمه های بازگشت لیلا که حسابی هم روی فرم آمادگی بدنی قرار دارد، شنیده می شود. ویدیوی خبری که از لیلا در فضای مجازی پخش شد و حمایت هایی که از او صورت گرفت، رجبی را در مسیر بازگشت قرار داده است. شاید همان دلتنگی که رجبی در آخر گفت و گویش در این ویدیو به آن اشاره کرد، راهش را باز کرده است.

ولی این بار نوبت فدراسیون دوومیدانی است تا کاری کند که لیلا از تصمیمش منصرف نشود. الان بهترین تصمیم این است که در سال بازی های آسیایی قدر سرمایه های مان را بدانیم تا اینکه پشت توجیهات عجیب پنهان شویم... این را باید به یاد داشت که ساختن لیلایی دیگر سال ها زمان می برد...

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.