b_Newsحسابی پاچه‌خواری برانکو، خوردبین و باقری را کردم

کرملاچعب: شاید معجزه عمان هم در راه باشد و پرسپولیس به فینال آسیا برود

b_News قبل از بازی در شهر خودم، فشار و هجمه زیادی روی من بود/ به پرسپولیس گل زدم تا ثابت کنم حرفه‌ای هستم
تاریخ: 1396/07/22
زمان: 11: 22
نوع: خبر
رضا کرملاچعب مهاجم جوان استقلال خوزستان قبل از بازی با پرسپولیس تحت فشار بود.

مهدی نوری / رضا کرملاچعب مهاجم جوان استقلال خوزستان قبل از بازی با پرسپولیس تحت فشار بود اما با گلزنی به پرسپولیس خیلی چیزها را ثابت کرد هرچند که در زمان انجام بازی هم سوءتفاهم‌هایی به وجود آمد که خودش در این رابطه صحبت کرد تا نقطه تاریکی در ذهن کسی باقی نماند و همه بدانند که او به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای فقط و فقط به فکر موفقیت تیمش است.


بازی با پرسپولیس را چطور دیدید؟
بازی خوبی بود اما متاسفانه سه امتیاز را از دست دادیم. پرسپولیس تیم خیلی خوبی بود و خوب هم بازی کرد و وقتی 10 نفره شدیم کارمان سخت شد و همان اول بازی سه بر صفر عقب افتادیم. پرسپولیس تیم خوبی در ایران و آسیاست و در این دیدار کارمان خیلی سخت بود.


اگر 10 نفره نمی‌شدید، می‌توانستید برنده زمین باشید؟
نه، برنده شدن که سخت بود اما حداقل می‌توانستیم مساوی کنیم و این شکست را تجربه نکنیم.


در این بازی به پرسپولیس گل زدی. در مورد گلزنی به تیم محبوبت صحبت می‌کنی؟
واقعا فشار زیادی قبل از بازی روی من بود و در شهر خودم می‌گفتند که کرملاچعب پرسپولیسی است و نمی‌خواهد جلوی پرسپولیس خوب بازی کند. متاسفانه در شهر خودم خیلی هجمه روی من بود. همه می‌دانند که من پرسپولیسی هستم اما نان و نمک استقلال خوزستان را می‌خورم و با این تیم قرارداد دارم و تمام تلاشم را می‌کنم تا خوب کار کنم و برای تیمم مثمرثمر باشم. تمام تلاشم را کردم که به پرسپولیس گل بزنم و زدم.


اما بعد از گل هم مسایلی برای تو به وجود آمد. درست است؟
بله، بعد از گلزنی هم طرفداران پرسپولیس از من ناراحت شدند. متاسفانه سوءتفاهم شده بود چون من بعد از گل سریع به سمت وسط زمین برگشتم و همه فکر کردند من خوشحالی بعد از گل کرده‌ام اما من فقط سریع به سمت وسط زمین رفتم تا بازی شروع شود. باز هم از طرفداران پرسپولیس و استقلال خوزستان عذرخواهی می‌کنم.


چرا شادی گل نداشتی؟
اصلا نباید شادی گل می‌کردم. ما سه بر صفر عقب بودیم و تا به خودمان آمدیم کار تمام شده بود. جلوی پرسپولیس هیچ وقت شادی گل نمی‌کنم. فوتبال حرفه‌ای است و من بازیکن سابق پرسپولیس بودم. سعی می‌کنم برای تیم جدیدم مثمرثمر باشم و به تیم سابقم گل می‌زنم اما خوشحالی نمی‌کنم.


فکر می‌کنی با عملکردت مقابل پرسپولیس، خودت را به برانکو نشان دادی؟
من باید خودم را به خودم نشان بدهم. باید اول خودم را به خودم ثابت کنم و بعد به بقیه؛ تمام تلاشم را کردم تا در 20 سالگی با پیراهن استقلال خوزستان به پرسپولیس گل بزنم تا چشم همه مربیان لیگ برتر مرا ببیند.


برخورد بازیکنان پرسپولیس با تو چطور بود؟
خیلی صمیمی و حتی می‌توانم بگویم صمیمی‌تر از قبل با هم برخورد کردیم. بعد از مدت‌ها بچه‌ها را دیدم و دلم برای آنها تنگ شده بود و سمت همه بچه‌های تیم رفتم و خیلی خوشحالم شدم که دوباره آنها را دیدم.


برانکو با تو چطور برخورد کرد؟
به رسم احترام به بزرگ‌ترها برای برانکو، خوردبین و باقری گل بردم هرچند که خودشان گل هستند و نیازی به گل ندارند.


پس حسابی پاچه‌خواری کردی؟
بله (خنده).


چه تصوری از بازی برگشت پرسپولیس – الهلال داری؟
بازی خیلی سختی است. الهلال تیم خیلی خوبی است و چهار بر صفر بازی رفت را برده است. الان به هر کسی بگویی می‌گوید بارسا بازی برگشت پاری سن ژرمن را حذف کرد اما آنها بارسا بودند و من هم می‌گویم تیم مقابل آنها تیم دسته سومی نبود و پاری سن ژرمن بود. من همان حرف نیمار را می‌زنم که شاید 99درصد شانس نداشته باشیم اما یک درصد شانس هست و باید از همان یک درصد استفاده کنیم. خود من از خوش‌بین‌ترین هواداران پرسپولیس هستم و امیدوارم که در بازی برگشت جبران کنند.


اما خیلی‌ها معتقدند برای جبران این شکست سنگین، پرسپولیس نیاز به معجزه دارد. تو اینطور فکر نمی‌کنی؟
خیلی از معجزه‌ها در فوتبال رخ داده‌اند و شاید معجزه عمان هم در راه باشد.
 

واقعا چقدر شانس صعود به فینال آسیا برای پرسپولیس قائل هستی؟
امید هست و باید امیدوار باشند و تمام تلاش‌شان را بکنند.


پس از الان پرسپولیس را حذف‌شده نمی‌دانی؟
نه، به هیچ وجه و تا لحظه‌ای که شانس هست، باید از آن استفاده کنند.


به نظر تو الهلال در بازی برگشت با چه شیوه‌ای مقابل پرسپولیس کار خواهد کرد؟
آنها صددرصد پرسپولیس را آنالیز کرده‌اند و مطمئنم که تیم برانکو را دست‌کم نمی‌گیرند اما صددرصد پرسپولیس این بازی را می‌برد و امیدوارم نتیجه خیلی خوبی بگیرند و به فینال آسیا صعود کنند. اگر این اتفاق بیفتد خیلی هیجان‌زده می‌شوم. البته نمی‌دانم چه عکس‌العملی خواهم داشت اما صددرصد کاری می‌کنم که خیلی‌ها در اهواز مات بمانند.