پست حمایتی علی پروین از حسین هدایتی

تاریخ: 1396/07/22
زمان: 23: 33
نوع: خبر
در پی انتشار مصاحبه های حسین هدایتی درباره حواشی اخیر پرسپولیس و واکنش هواداران نسبت به این موضوع، پیشکسوت نامی این باشگاه بیانیه ای را در حمایت این شخص منتشر کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ علی پروین بعد از حواشی پیش آمده از مصاحبه های حسین هدایتی و کمک مالی این شخص به طارمی بیانیه ای را در پست اینستاگرامی منتشر کرد.

متن بیانیه علی پروین:

خدا رو شکر که پرسپولیس تو یه شرایط سخت تونست بازی این هفته رو ببره. 

تو پرسپولیس همه کارا سخت تر از تیمای دیگست. از بحران بیرون آوردن پرسپولیس کار هر کسی نیست. البته اصطلاحا میگیم بحران وگرنه این بالا و پایینا برای هر تیمی هست ولی تو پرسپولیس وقتی دچارش بشی چون فشار زیاده ممکنه دیگه نتونی ازش خارج بشی. این چند هفته به همه ما به ویژه اعضای تیم و باشگاه خیلی سخت گذشت ولی همه از بازیکنا و کادر فنی تا مدیرا و هوادارا و قدیمیای تیم نشون دادن که قوی هستن. نباید فکر کرد برد آسونی بود. بدون ملی پوشا ، بیرون خونه و با اون همه فشاری که بود برد عالی بود. بابت این مساله من باید به بازیکنا، مربیا به خصوص آقا برانکو و آقای طاهری و مسوولا و کارمندای باشگاه تبریک بگم. الان وقتیه که باید با هم باشیم. خیلی وقت بود که نشد پرسپولیس رو بزنن و همینکه فرصت به دست اومد دیدید چه کارا کردن! الانم ببینن یه کم بینمون مساله وجود داره بدتر میکنن. قدیمیا باید حواسشون باشه. خیلیا که میان سراغ ما و میخوان به جون باشگاه بیفتیم یا از طریق ما به پرسپولیس بچسبن دلشون نه برای ما سوخته و نه پرسپولیس و مردم!
باشگاه و آقای طاهری هم حتما حواسشون هست تمام خونواده دور هم باشن. الان باید بیشتر از همیشه متحد باشیم چه برای بازی با الهلال و چه برای بعد اون. به خاطر همین دوست دارم ببینم سوء تفاهما بین آقای طاهری و آقای هدایتی برطرف میشه. آقای طاهری از بهترین مدیرای باشگاه بوده و آقای هدایتی هم واقعا حق هواداری و وفاداری رو ادا کرده و زحمت تیم رو کشیدن. من خودم تمام تلاشم رو میکنم. بقیه هم سعی کنن همه رو به هم وصل کنن. 
خجالت داره تمام عربستان از یه الهلال حمایت کنن ولی پرسپولیس رو همه بزنن حداقل باید ماها که دلمون با پرسپولیسه، همه باهم ، پشت هم باشیم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.