b_Newsیکسری می‌خواهند طاهری نباشد تا خودشان به پرسپولیس بیایند

میناوند: پرسپولیس اینجا بیشتر از عربستانی‌ها دشمن دارد

b_News این الهلال از استرالیای 98 قوی‌تر نیست/واقعا امیدوارم به فینال آسیا برویم
تاریخ: 1396/07/22
زمان: 23: 52
نوع: خبر
بازیکن سابق پرسپولیس هنوز حذف تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را نپذیرفته چون اعتقاد دارد که برانکو و شاگردانش هنوز بازی برگشت را فرصت دارند.

مهدی نوری / مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس هنوز حذف تیمش در لیگ قهرمانان آسیا را نپذیرفته چون اعتقاد دارد که برانکو و شاگردانش هنوز بازی برگشت را فرصت دارند و می‌توانند نتیجه بازی رفت را جبران کنند و به فینال آسیا برسند هرچند که با مشکلات امروز پرسپولیس کار برای آنها خیلی سخت است.


بازی پرسپولیس – استقلال خوزستان را چطور دیدید؟
به نظر من این سه امتیاز از نان شب هم برای پرسپولیس واجب‌تر بود و خوشبختانه به این برد دست پیدا کرد. متاسفانه اتفاقات عجیبی برای پرسپولیس رقم خورده و واقعا فکر نمی‌کردم این پرسپولیس دوست‌داشتنی به خاطر یک اتفاق وارد چنین حاشیه‌هایی شود.


منظورتان از یک اتفاق همان باخت سنگین مقابل الهلال عربستان است؟
بله، باخت به الهلال را می‌گویم که متاسفانه این همه هجمه روی تیم ایجاد کرد و قضیه طارمی هم بود که یکسری‌ها شده‌اند دایه مهربان‌تر از مادر و آب را گل‌آلود می‌کنند تا بگویند فرشته نجات آمد و دنبال سوپرمن شدن هستند. مردم آدم‌های صادق را می‌فهمند هرچند که در حق‌شان اجحاف شود. به هر حال یکسری سهل‌انگاری‌ها به وجود آمد و مشکلاتی برای پرسپولیس ایجاد شد و من با خود آقای دکتر طاهری هم صحبت کردم و در این رابطه مسایلی را گفت.


کاملا پیگیر مشکلات پرسپولیسی و همیشه دنبال بهتر شدن شرایط تیم هستی. اینطور نیست؟
من طرفدار پرسپولیس هستم و تفاوت من با بقیه هواداران این است که برای پرسپولیس بازی هم کرد‌ه‌ام اما هیچ ادعایی ندارم. بحث من بازی با الهلال بود که یک شکست بد برای پرسپولیس رقم خورد چون تیم خسته بود و چند تا از بازیکنان ما هم نبودند اما خدا را شکر که پرسپولیس توانست استقلال‌خوزستان را ببرد و تیم به آرامش برسد و با یک ریکاوری خوب به عمان می‌رود. در این یکی، دو روزه سر تمرین می‌روم چون به تیم علاقه دارم و امیدوارم بچه‌های پرسپولیس بدانند که هنوز هیچ چیزی از دست نرفته چون خودم دو، سه بار این شرایط را تجربه کرده‌ام و در بازی برگشت جبران کرده‌ایم. امیدوارم بچه‌ها در بازی برگشت مقابل الهلال برای حیثیت و آبروی خودمان بازی کنند چون دشمنان ما در اینجا خیلی بیشتر از عربستانی‌ها هستند.


واضح‌تر صحبت می‌کنید؟
همین مشکلاتی که برای تیم به وجود آمده است. حداقل مشکل احمد نوراللهی را زودتر حل می‌کردند تا بتواند برای پرسپولیس به عنوان یک سرباز زحمت بکشد. پرسپولیس شرایط سختی دارد و خیلی مشکل است که تیم خودش را از این شرایط بیرون بکشد. من از بچه‌ها و کادر فنی و مدیریت تشکر می‌کنم چون در این مدت به اندازه 10 سال برای پرسپولیس حاشیه درست کردند و دست هم برنمی‌دارند چون دوست ندارند برانکو و طاهری موفق باشند.


واقعا امید داری که پرسپولیس شکست سنگین بازی رفت مقابل الهلال را جبران کند و به فینال آسیا برسد؟
الهلال فوتبال بی‌نظیری را بازی کرد اما واقعا امیدوارم چون این الهلال از آن استرالیای سال 98 که قوی‌تر نیست. واقعا امیدوارم اما همه باید کمک کنیم تا پرسپولیس موفق شود. با این برنامه‌ریزی‌ها و اتفاقاتی که افتاده یکسری آدم‌ها که نبوده‌اند حالا می‌خواهند خودشان را به پرسپولیس نزدیک کنند و فرشته نجات پرسپولیس باشند.


فکر می‌کنی الهلال در دیدار برگشت با چه شیوه‌ای بازی خواهد کرد؟
با همان شیوه بازی رفت کار خواهند کرد چون نمی‌آیند که کوتاه بیایند. الهلال تیم بسیار حرفه‌ای است و مطمئنا بازی برگشت کمی دست به عصا خواهند بود چون در بازی رفت چهار تا زده‌اند. البته در بازی رفت سه، چهار تا از مهره‌های ما نبودند و الان به تیم برگشته‌اند. انصافا بازی سختی داشتند چون شرایط خیلی سخت بود و یکسری‌ها هم حاشیه‌هایی درست کردند که بچه‌ها شب بازی کجا رفته‌اند. چرا تا الان این حاشیه‌ها نبود و با یک باخت این همه حاشیه درست شد. بعضی‌ها پرسپولیس را به خاطر خودشان می‌خواهند و اگر خودشان نباشند نمی‌خواهند پرسپولیس موفق شود اما مردم همه این مسایل را می‌دانند. پرسپولیس دو سال است که برای ما غیرت و آبرو آورده و الان هم نمایشی که جلوی استقلال خوزستان داشت عالی بود. با این همه مشکلات، پرسپولیس دو سال است که برای ما آبرو آورده و آدم باید قدرشناس باشد و نمک‌نشناس نباشد.


قبول داری رسیدن به فینال آسیا خیلی برای پرسپولیس مهم است؟
هر اتفاقی که در بازی برگشت با الهلال بیفتد هنوز لیگ هست و دوباره باید در آسیا هم بازی کنیم و حیف است که این تیم خراب شود. من با تمام وجود از پرسپولیس حمایت می‌کنم. به هر حال یکسری نقایص هست که تلاش می‌کنند تا حل کنند. همه در باشگاه زحمت می‌کشند اما یکسری می‌خواهند طاهری نباشد تا خودشان بیایند چون منفعت‌شان این است که در پرسپولیس باشند اما منفعت من پرسپولیس است. یک جاهایی آدم نمی‌خواهد دهنش را باز کند و صحبت کند چون ما یک خانواده هستیم و اگر ادعا داریم که پرسپولیسی هستیم، اگر چیزی به شما نرسیده تیم را خراب نکنید چون این کار اوج نامردی است و از هزار تا خیانت بدتر است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.