b_Newsنتیجه عادلانه نبود و سایپا باید برنده می‌شد

کعبی: علی دایی هر وقت من را می‌بیند به من تیکه می‌اندازد

b_News استارت اولیه پرسپولیس خوب باشد از سد الهلال می‌گذرد/همه باید در اختیار باشند تا برانکو بهترین عملکرد را داشته باشد
تاریخ: 1396/07/23
زمان: 11: 35
نوع: خبر
مدافع تیم سپیدرود دیگر آنقدر باتجربه شده که احساسی در مورد فوتبال صحبت نکند و واقعیت‌ها را بازگو کند.

مهدی نوری / حسین کعبی مدافع تیم سپیدرود دیگر آنقدر باتجربه شده که احساسی در مورد فوتبال صحبت نکند و واقعیت‌ها را بازگو کند. به همین دلیل خیلی واضح و روشن می‌گوید که تساوی در بازی آنها و سایپا عادلانه نبوده و تیم علی دایی باید برنده بازی می‌شد چون آنها بهتر کار کرده‌اند و فرصت‌های بیشتری هم داشته‌اند اما در فوتبال وقتی گل نزنی گل می‌خوری و سایپا طبق این قانون برد را با مساوی عوض کرده است.


مقابل سایپا مساوی کردید. بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود. سایپا فرصت‌های زیادی داشت و بازی نیمه اول مال آنها بود اما نیمه دوم مال ما بود و موقعیت‌های خوبی داشتیم. در کل، بازی جالبی بود و هر دو تیم خوب کار کردند. می‌گویند اگر در فوتبال گل نزنی گل می‌خوری و سایپا هم گل نزد و گل خورد. هر دو تیم خوب بازی کردند و هم ما و هم سایپا راضی بودیم.


تساوی نتیجه‌ای عادلانه بود؟
اگر از بازیکنان سایپا بپرسید می‌گویند عادلانه نبود چون سایپا می‌توانست بازی را ببرد. در این بازی عباس‌زاده فرصت‌های خیلی خوبی داشت که گلر ما عالی کار کرد. ما در نیمه دوم فوق‌العاده خوب بودیم و در دقیقه 92 پویا نزهتی گل زد و بازی را مساوی کردیم. سایپا تیم خیلی خوبی بود و مربی بزرگی هم دارد و ما با جوان‌هایی که داریم نتیجه فوق‌العاده‌ای گرفتیم.


دیدار با علی دایی چطور بود؟
هر وقت علی دایی را ببینی لذت خاصی دارد و هر موقع او را می‌بینم یک تیکه‌ای به من می‌اندازد. از قدیم هم همین‌طور بوده و همیشه به من تیکه می‌اندازد چون رفیق چندساله‌ام است و خیلی با هم صمیمی هستیم. دایی، نکونام و کریمی نزدیک‌ترین دوستان من هستند و از دیدن آنها سیر نمی‌شوم.


بردن علی دایی چقدر لذت دارد؟
صددرصد خیلی لذت دارد چون مربی بزرگی است. ما فقط در زمین رقیب هستیم و بعد از فوتبال با هم رفیق هستیم. دایی در کارش جدی است اما خارج از زمین رفیق هستیم و از برادر بیشتر برای من ارزش دارد و درس‌های زیادی از او در این سال‌ها گرفته‌ام.


بازی بعدی شما مقابل پدیده در رشت است. چه تصوری از این بازی داری؟
پدیده امسال فوق‌العاده کار کرده و بازی آنها مقابل ذوب‌آهن را دیدم. پدیده تیم خیلی خوبی است که بازی دو بر صفر باخته را دو- دو مساوی می‌کند و مهاجری مربی خوبی است که هدایت پدیده را برعهده دارد. پدیده بازیکنان خیلی خوبی هم دارد اما هرچه باشد ما هم سپیدرود هستیم و به خاطر هواداران باید بهترین عملکرد را داشته باشیم. هر تیمی به رشت بیاید به خاطر هوادارانی که سپیدرود دارد، کارش سخت است. ما هم مقابل پدیده کار سختی داریم اما تمام سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم تا هر طور شده خودمان را در جدول بالا بکشیم.


از روند تیم‌تان راضی هستی؟
صددرصد. ما روند خیلی خوبی داشتیم و بعد از حذف از جام‌حذفی مقابل ملوان، خوب کار کردیم و در این مدت فقط جلوی استقلال نتیجه نگرفتیم هرچند که خیلی خوب کار کردیم. جوان‌های ما دارند بازی در لیگ برتر را یاد می‌گیرند و این اتفاق برای تیم ما دارد می‌افتد. زمان بدهند تیم ما خوب می‌شود چون تا الان مقابل تیم‌های بزرگ نتیجه گرفته‌ایم.


در مورد پرسپولیس صحبت کنیم. چه تصوری از بازی برگشت پرسپولیس – الهلال داری؟
از پرسپولیس هیچ چیز بعید نیست. خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس نمی‌تواند از سد الهلال بگذرد اما به نظر من می‌تواند. البته سخت است جلوی الهلال چهال گل را جبران کرد اما پرسپولیس با این بازیکنان و مربی باشخصیتی که دارد می‌تواند. به نظر من این کار شدنی است فقط باید استارت اولیه خوبی در این بازی داشته باشیم.


فکر می‌کنی الهلال با چه شیوه‌ای در این بازی کار خواهد کرد؟
الهلال در این بازی پرسپولیس را دست‌کم نمی‌گیرد و با همان سیستم قبلی‌اش بازی می‌کند. الهلال تیم خیلی سختی است و اگر از پرسپولیس بگذرد، می‌تواند قهرمان آسیا شود چون فوق‌العاده بازی می‌کند و پرسپولیس کار خیلی سختی دارد.


برانکو در این بازی حساس و مهم چقدر می‌تواند نقش داشته باشد؟
برانکو اگر دستش خالی باشد، نمی‌تواند کار خاصی انجام بدهد و اگر بازیکنانش را در اختیار داشته باشد، به خوبی می‌تواند از آنها استفاده کند. پرسپولیس هر وقت عقب افتاد، برانکو با دو، سه تا تعویض روند بازی را عوض کرد اما الان سه، چهار بازیکن اصلی‌اش را ندارد و شرایط خیلی سختی دارند. همه باید در اختیار باشند تا برانکو بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.


اضافه شدن سیدجلال، کمال و انصاری چقدر می‌تواند در بازی برگشت مقابل الهلال به پرسپولیس کمک کند؟
سیدجلال رهبر خط دفاعی است و می‌تواند خیلی کمک کند چون تجربه بالایی دارد و مهره اساسی پرسپولیس است. اگر سیدجلال در ترکیب باشد، خیلی کارها می‌تواند انجام بدهد و کمک زیادی خواهد کرد. اگر دفاع خوب باشد، مطمئنا خط حمله هم فوق‌العاده کار خواهد کرد و حضور سیدجلال به خاطر شخصیتی که دارد و فوتبالی که بازی می‌کند، خیلی به تیم کمک می‌کند. کمال و انصاری هم دو تا از بازیکنان خیلی خوب پرسپولیس هستند و به تیم کمک می‌کنند. جای کمال و انصاری می‌شود بازیکن گذاشت اما در دفاع وسط مثل سیدجلال نداریم و آمدنش امتیاز خیلی خوبی برای برانکو است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.