پیکان – تراکتورسازی / زور بیشتر

تاریخ: 1396/07/27
زمان: 11: 55
نوع: خبر
آخرین رویارویی دو تیم با برتری تراکتوری‌ها به پایان رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، آخرین رویارویی دو تیم با برتری تراکتوری‌ها به پایان رسید. در چارچوب هفته هجدهم لیگ گذشته و در تهران، تک گل دقیقه 74 محمد ابراهیمی کافی بود تا قرمزهای تبریزی یک بر صفر برنده شده و برتری لیگ برتری خود را برابر پیکان پررنگ تر کنند. دو تیم تاکنون 12 بار در لیگ برتر با یکدیگر روبه‌رو شده‌اند که 7 بار تراکتورسازی و 3 بار پیکان برنده شده‌اند و 2 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. در این تعداد بازی قرمزهای دیار ستارخان 15 بار موفق به گلزنی شده‌اند و پیکانی ها فقط 9 بار توانسته‌اند توپ را از خط دروازه حریف عبور دهند.

مردان آشنا
در حالی که تراکتورسازی با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شده است، هیچ یک از بازیکنان باقی مانده این تیم سابقه بازی در پیکان را ندارند اما در آن سوی میدان داستان فرق می کند. در جمع نفرات پیکان امیر حسین صادقی، بختیار رحمانی و علی حمودی سابقه پوشیدن پیراهن سرخ تراکتوری‌ها را دارند ضمن این که مجید جلالی هم مربیگری در تراکتورسازی را در کارنامه خود دارد. حال باید دید آیا پیکانی ها که این روزها با 5 برد متوالی حسابی شتاب گرفته‌اند، می‌توانند تراکتوری ها را ششمین قربانی متوالی خود کنند یا...

شکست ناپذیر
تراکتورسازان با تیم جوان و متحول شده خود در بیرون از خانه عملکرد بدی ندارند و با دو برد و 2 باخت، توانسته‌اند از 4 بازی 6 امتیاز کسب کنند در حالی که 4 گل زده و 3 گل هم خورده‌اند. آنها دو بازی آخر بیرون از خانه خود را هم با برد پشت سرگذاشته‌اند. شاگردان گل محمدی امیدوارند که بتوانند سریال موفقیت های بیرون از خانه خود را تداوم ببخشند ولی مشکل اینجاست که پیکانی‌ها در خانه تا به حال شکست‌ناپذیر بوده‌اند و در 5 بازی خانگی قبلی خود 3 برد و 2 مساوی دارند. خودروسازان در این تعداد بازی 6 گل زده و تنها 2 گل هم خورده‌اند. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.