گسترش فولاد – سپاهان / تاریخ زرد

تاریخ: 1396/07/27
زمان: 09: 03
نوع: خبر
آخرین رویارویی لیگ برتری دو تیم با برتری سپاهان به پایان رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، آخرین رویارویی لیگ برتری دو تیم با برتری سپاهان به پایان رسید. در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ شانزدهم و در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، تیم میزبان با تک گل دقیقه 45 احسان حاج صفی از روی نقطه پنالتی برابر آبی‌های تبریزی به برتری دست یافت و برتری خود برابر این تیم را پررنگ‌تر کرد. با احتساب این بازی دو تیم تاکنون 8 بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته‌اند که 4 بار سپاهان و 2 بار گسترش برنده شده‌اند و 2 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. در این تعداد بازی سپاهانی ها 11 و گسترشی ها 6 بار موفق به گلزنی شده‌اند.

رونمایی
سعید آقایی که فوتبال خود را از گسترش آغاز کرد و چند صباحی هم برای تراکتورسازی بازی کرد، برای نخستین بار با پیراهن یک تیم غیرتبریزی در تبریز برابر گسترش قرار می‌گیرد ولی اصل رونمایی در این بازی متعلق به فیروز کریمی است. آقا فیروز برای نخستین بار در لیگ برتر هدایت گسترش را در یک بازی خانگی برعهده خواهد داشت و باید دید بعد از نمایش قابل قبول ولی نتیجه نامقبول در بازی قبلی برابر پیکان در این بازی برابر تیم اسبق خود چه عملکردی خواهد داشت. کریمی بیست و سه سال قبل در لیگ آزادگان هدایت سپاهان را برعهده داشت.

کپی کاری
دو تیم حاضر در میدان امروز تبریز از بابت نتیجه‌گیری در یک مورد از روی دست یکدیگر کپی کرده‌اند. گسترشی‌ها از 4 بازی خانگی قبلی خود 3 باخت و تنها یک برد دارند و 3 زده و 9 خورده در این بازی ها از خود برجای گذاشته‌اند. سپاهانی ها در بازی‌های بیرون از خانه دقیقا بدون حتی یک بار تساوی با میزبانان، یک برد و 3 باخت کسب کرده‌اند، 2 گل زده و 7 گل هم خورده‌اند. البته تنها برد بیرون از خانه آنها در داربی اصفهان برابر ذوب آهن رقم خورده است. ضمن این که یکی از باخت های خانگی گسترش هم در داربی دیار سهند برابر تراکتورسازی بوده است.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.