b_Newsپیغام بیرانوند به تراکتوری‌ها بی‌پاسخ نماند:

برای جذب تو اقدامی نمی‌کنیم مگر خودت سرباز شوی

تاریخ: 1396/07/27
زمان: 15: 09
نوع: خبر
حاشیه‌های پرسپولیس زمانی حاد شد که حکم فیفا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را برای زمستان 96 و تابستان 97 بسته اعلام کرد.


به گزارش سایت روزنامه گل، حاشیه‌های پرسپولیس زمانی حاد شد که حکم  فیفا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را برای زمستان 96 و تابستان 97 بسته اعلام کرد. همان روزی که این حکم در رسانه ها منتشر شد، معلوم بود که همه بازیکنان پرسپولیس یا حداقل بخش زیادی از آنها بابت این حکم فیفا بسیار ممنون دار طارمی هستند. یکی از این بازیکنان علیرضا بیرانوند است. بیرانوند که برای رفتن از پرسپولیس تلاش های زیر پوستی‌اش را آغاز کرده است. بیرانوند همواره حاشیه‌های اینچنینی را دوست دارد. او در حال حاضر بابت قراردادش با چند مدیر برنامه باید منتظر نامه کمیته انضباطی باشد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس آن طور که از تبریز خبر می‌رسد می‌خواهد در نیم فصل خودش را سرباز کند و دلیل آن طبق شنیده ها مشکلات مالی به خاطر عدم پرداخت مطالباتش از باشگاه یا اینکه می‌خواهد با رفتن به خدمت سربازی شرایط لژیونر شدنش را فراهم کند است اما همه می‌دانند که بیرانوند همان کسی است که با استقلالی ها داخلی امضا کرد و فصل بعد با تاکسی خاص به باشگاه پرسپولیس رفت. ملی پوش پرسپولیس، فصل گذشته هم هواداران را تهدید به جدایی از این تیم کرده بود اما قصد دارد در این فصل این کار را عملیاتی کند. آنچه که تبریزی ها مدعی شدند این است که بیرانوند پیغام فرستاده که حاضر است با یک رقم خوب خودش را سرباز کند. یکی از مسوولان باشگاه تراکتور این ماجرا را تایید می‌کند و می‌گوید: «بله! بیرانوند برای ما پیغام فرستاده است اما جواب ما به او آنچه نبود که توقع داشت.»
این فرد مطلع از مذاکرات غیرمستقیم تراکتور و بیرانوند درباره واکنش باشگاه می‌گوید: «ما به بیرانوند گفتیم چون پرسپولیس پنجره نقل و انتقالاتش بسته است و تجربه تلخ آنها را پشت سر گذاشته‌ایم به طور رسمی برای جذب تو درخواستی نمی‌دهیم اما اگر خودت آنقدر علاقه داری که به تراکتور بیایی، می‌توانی خودت را سرباز کنی و اعلام کنی که کد سربازی ات را برای تراکتورسازی بزنند وگرنه باشگاه برای جذب تو کاری انجام نمی‌دهد.» به نظر می‌رسد آجورلو که سخت به یک گلر مطمئن برای ایستادن درون دروازه تراکتورسازی احتیاج دارد حاضر نیست اخلاق را فدای این کار کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.