b_Newsامیدوارم طارمی زودتر به تیم ملحق شود

منشا: باید در لیگ قهرمان شویم تا جبران کنیم

b_News چه کسی بدش می‌آید آقای گل شود؟!
تاریخ: 1396/07/28
زمان: 13: 04
نوع: خبر
گادوین منشا که تا قبل از بازی با الهلال جزو یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در رقابت‌های آسیایی بود، در بازی برگشت با الهلال هم دو گل زد تا به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود.


احسان هاشمی / گادوین منشا که تا قبل از بازی با الهلال جزو یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در رقابت‌های آسیایی بود، در بازی برگشت با الهلال هم دو گل زد تا به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود.
مهاجم متعصب سرخ‌ها که به شدت از حذف تیمش از بازی‌های آسیایی ناراحت است، در مورد وضعیت تیمش چنین می‌گوید: «با قهرمانی در لیگ باید آسیا را جبران کنیم.»

در مورد بازی صحبت می‌کنی؟
بازی سختی بود... کار ما خیلی سخت بود ولی با تمام وجود به میدان رفتیم تا بتوانیم کاری انجام دهیم... اما حیف که نشد!


جبران نتیجه بازی رفت کار سختی بود.
دقیقا... زدن چهار گل برای مساوی شدن آن هم به الهلال کار راحتی نبود. من معتقدم که همین کار پرسپولیس را سخت کرد و شاید اگر نتیجه دیگری در بازی رفت به دست آمده بود، الان ما چنین وضعیتی نداشتیم.


از لحاظ روحی هم این موضوع پرسپولیس را تحت فشار قرار داده بود.
همه ما می‌دانستیم که کار سختی پیش رو داریم ولی رفتیم تا بتوانیم کاری انجام دهیم... یک کار سخت که انجام نشد... حداقل کاش الهلال را می‌بردیم تا مردم و هواداران پرسپولیس احساس بهتری داشته باشند.


شاید بتوان اشتباهات داوری را هم در این اتفاق موثر دانست.
حتما... داور پنالتی گرفت که اصلا پنالتی نبود... هیچ خطایی اتفاق نیفتاد و تازه اگر هم خطایی بود، پشت هجده قدم بود. آن توپ را پنالتی گرفت و باعث شد کار ما خیلی سخت‌تر شود.تازه این پایان کار نبود چون توی بازی رفت هم داور گل آفساید عربستانی‌ها را درست اعلام کرد تا خیال الهلال راحت‌تر شود. به نظر من داوری‌ها توی این دو بازی اصلا خوب نبود و ای کاش AFC دقت بیشتری در این مورد می‌کرد.


فکر می‌کنی الهلال لیاقت حضور در فینال آسیا را دارد؟
به نظر من الهلال تیم خوب و پرقدرتی بود. این درست که ما حذف شدیم و الهلال به فینال رسید ولی من حضور الهلال در فینال آسیا را به آنها تبریک می‌گویم.


تو یکی از بهترین‌های پرسپولیس در بازی‌های آسیایی بودی و در بازی آخر هم به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شدی.
من در تمام این مدت تلاش کردم تا برای پرسپولیس یک مهره موثر باشم. من فقط کار خودم را کردم و دوست داشتم برای پرسپولیس گل بزنم. اگر من بهترین بازیکن زمین شدم به خاطر تلاش و همکاری بقیه بچه‌ها بود. به همه آنها خسته نباشید می‌گویم و می‌دانم که همه بچه‌ها ناراحت هستند.


از خودت راضی هستی؟
در این مورد بهتر است از کادر فنی سوال کنید. من همیشه تلاش می‌کنم تا کارهایی را که از من می‌خواهند در زمین انجام دهم و حالا باید دیدکه کادر فنی در مورد من چه نظری دارد.


با توجه به محرومیت طارمی و غیبت او، کار تو خیلی سخت‌تر می‌شود.
به خاطر اتفاقی که برای مهدی افتاد، ناراحت هستم ولی من مثل همیشه کار خودم را می‌کنم. من می‌دانم که پرسپولیس تیم بزرگ و معتبری است و با توجه به رابطه خوبی که با مردم و هواداران پرسپولیس دارم، تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را برای تیمم داشته باشم. من دوست دارم که پرسپولس همه بازیکنانش را داشته باشد و بهترین بازی‌ها را انجام بدهد و بتواند موفق شود. امیدوارم طارمی هم زودتر به تیم ملحق شود.


فکر می‌کنی پرسپولیس در لیگ بتواند موفق شود؟
ما بازی‌های آسیایی را از دست داده‌ایم و حالا باید با تمام قدرت در بازی‌های لیگ و جام‌حذفی شرکت کنیم. من می‌دانم که پرسپولیس با قهرمانی در لیگ می‌تواند بار دیگر دل مردم و هواداران را شاد کند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.
اما خیلی‌ها نگران پرسپولیس هستند.


به هر حال هر تیمی دچار فراز و نشیب‌هایی می‌شود ولی شک نکنید که پرسپولیس استایل و شخصیت قهرمانی را دارد. یعنی تیمی است که لیاقت قهرمانی در لیگ فوتبال ایران را دارد. من امیدوارم پرسپولیس برای حضور در آسیا تجهیز شود و با شرایط بهتری به بازی‌های آسیایی برود تا بتواند قهرمان شود.


فکر می‌کنی آقای گل بازی‌های لیگ بشوی؟
من تلاش می‌کنم تا برای پرسپولیس موثر باشم و گل بزنم... اگر آقای گل بشوم هم خوشحال می‌شوم.