b_News فعلاً بحثی برای تمدید قراردادم نشده است

برانکو: واقعاً نمی‌دانم داستان محرومیت مسلمان چیست/ توقع داشتید شفر بگوید ما دربی را می‌بازیم؟!

تاریخ: 1396/08/01
زمان: 12: 22
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعاً نمی‌دانم داستان چیست و فقط شنیده‌ایم که محسن مسلمان محروم است.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بار دیگر به بازیکنانم بابت عملکرد خوب‌شان در دیدار سخت با نفت تبریک می‌گویم. همه انتظار بازی راحتی را برای ما داشتند، اما دیدید چقدر بازی سختی بود. بازیکنان ما در بازی با نفت نهایت تلاش خود را به کار گرفتند و با شایستگی راهی مرحله بعد جام حذفی شدند و الان هم آماده برگزاری دربی بزرگ هستند.

واقعاً نمی‌دانم داستان محرومیت مسلمان چیست
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط تیمش در آستانه دربی هشتادوپنجم تهران یادآور شد: امیری کمی درد دارد و آدام همتی هم وضعیتش نامشخص است. فرشاد احمدزاده را قطعاً در دربی نداریم و می‌دانید که مهدی طارمی هم محروم است. در مورد مسلمان هم یک چیز‌هایی شنیده‌ایم که نمی‌تواند بازی کند. واقعاً نمی‌دانم داستان چیست و فقط شنیده‌ایم که محروم است. باید ببینیم در مورد مسلمان تکلیف چه خواهد بود.

دربی ثروت فوتبال ایران است و از زیباترین بازی‌ها
برانکو با تأکید بر اینکه دربی همیشه جذابیت خاص خودش را دارد، خاطر نشان کرد: خوشحالیم از اینکه یک دربی جذاب دیگر را تجربه می‌کنیم. این بازی همیشه از زیباترین بازی‌هاست و بازیکنان در طول فصل به خاطر حضور در این بازی تمرینات خود را با انگیزه بالا دنبال کرده و خود را آماده می‌کنند. به عقیده من دربی ثروت فوتبال ایران است.

توقع داشتید شفر بگوید ما دربی را می‌بازیم؟!
وی در واکنش به اظهارات اخیر شفر مبنی بر اینکه پیش از این در یک بازی مقابل تیم برانکو پیروز شده و برای این مربی کروات کری خوانده است، تصریح کرد: بله یک بازی در آلمان بود که شرایط تیم او بهتر بود و بازی را بردند. اینکه او کری خوانده چیز عجیبی نیست. نکند شما توقع داشتید شفر بگوید ما دربی را می‌بازیم؟! به‌هرحال طبیعی است که شفر کری بخواند و این اصلاً عجیب نیست.

در دربی عملکرد بازیکنان در زمین خیلی مهم است
برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا برای شفر کری می‌خواند یا نه، اضافه کرد: دربی همیشه شرایط خاص خود را دارد، اما عملکرد بازیکنان در زمین خیلی مهم است و در واقع آنها در زمین می جنگند. ما مربیان هم سعی می‌کنیم به بهترین شکل تیم‌مان را هدایت کنیم.

برای هر بازیکن غایب‌مان جانشین خوب داریم
سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه برای غایبان تیمش در دربی جایگزین دارد، افزود: برای هر بازیکن غایب‌مان جانشین خوب داریم و در واقع به تک تک بازیکنانی که داریم، ایمان و اعتماد دارم. خوشبختانه نیمکت قوی و کادر قوی در اختیار داریم و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

محرومیت، مصدومیت و... بی‌معنا و توجیه است
وی در مورد اینکه تیمش قبل از دربی یک روز کمتر از استقلال استراحت می‌کند، گفت: به‌هرحال ما درگیر مسابقات لیگ قهرمانان بودیم و برنامه‌ بازی‌های‌مان متفاوت بود. این مسئله اگرچه برای ما مشکل‌ساز شده است، اما هیچ توجیه قابل قبولی نیست. محرومیت، مصدومیت و... این چیزها معنایی ندارد و همه باید با تمام وجودشان برای موفقیت در دربی تلاش کنند.

برانکو در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسد شرایط پرسپولیس نسبت به استقلال بحرانی‌تر است، گفت: نمی‌دانم در خصوص چه موضوعی صحبت می‌کنید! بهتر است در این خصوص واضح بگویید.

محرومیت مسلمان هنوز به باشگاه ابلاغ نشده است
خبرنگاری که این موضوع را مطرح کرده بود، خاطر نشان کرد که منظورش محرومیت محسن مسلمان است که روی روحیه بازیکنان و کادرفنی نیز تأثیر می‌گذارد، خاطرنشان کرد: محرومیت مسلمان هنوز به باشگاه ابلاغ نشده و این موضوعی است که ما هم در رسانه‌ها با آن مواجه شدیم. با این حال فرقی به حال ما ندارد، چون هر بازیکنی که به زمین می‌رود و در ترکیب است، باید 200 درصد آمادگی داشته باشد.

بعید می‌دانم این فصل تیمی توانسته باشد مانند ما نتیجه بگیرد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط تیمش مانند بعد از بازی با الاهلی است یا نه، اظهار داشت: به نظرم ما تاکنون نتایج درخشانی کسب کرده‌ایم. در لیگ قهرمانان آسیا تا نیمه نهایی رسیدیم و نتایج خوبی گرفتیم، در جام حذفی به مرحله بعدی صعود کردیم و در لیگ هم بالای جدول هستیم، در حالی که دو بازی هم کمتر انجام داده‌ایم. باید به تیم پیکان هم تبریک بگویم که به بالای جدول آمده است و ما اکنون کنار آنها قرار داریم، اما بعید می‌دانم تیمی توانسته باشد مانند ما نتیجه بگیرد. شاید انتظار دارید ما همه بازی‌ها را 17 بر صفر ببریم؟! اما من از شرایط تیمم راضی‌ام.

فعلاً بحثی برای تمدید قراردادم نشده است
برانکو در خصوص اینکه آیا قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد یا نه، گفت: فعلاً بحثی در این خصوص نیست و تصمیمی نگرفته‌ایم.

از زمان حضور من همه دربی‌ها عالی بوده
وی در واکنش به این سؤال که دربی‌های پس از او همیشه پرگل بوده که یک برد 4 بر 2 برای پرسپولیس و 3 بر 2 برای استقلال رقم خورده و آیا این دربی هم پرگل خواهد شد، خاطرنشان کرد: بله، همین‌طور است. همه دربی‌ها عالی بود، حتی همان بازی که بدون گل شد. ما باید شادی را به هواداران بدهیم و به نظرم هم پرسپولیس و هم استقلال به دنبال این هستند که هواداران‌شان از بازی لذت ببرند. مطمئناً اگر گلی هم بزنیم، دربی قشنگ می‌شود و طبیعتاً هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند.

همه باید وحدت داشته باشیم و تیم برای‌مان اهمیت داشته باشد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه کدام فاکتور باعث پیروزی تیمش مقابل استقلال خواهد شد، گفت: به نظرم فضای حاکم بر تیم و اطراف آن. همه باید وحدت داشته باشیم و تیم برای‌مان اهمیت داشته باشد. اگر منافع تیم را به منافع فردی ترجیح بدهیم، مسلماً حتی اگر دچار بحرانی هم شویم، با روحیه تیمی از بحران عبور می‌کنیم.

دربی ایران عظیم‌تر از دربی کرواسی است
برانکو که تجربه دربی کرواسی را هم دارد، در پاسخ به این پرسش که «چطور می‌توان این دربی را با دربی تهران مقایسه کرد و کدام زیباتر است؟»، اظهار داشت: همه دربی‌ها قشنگ است. نمی‌توان گفت کدام زیباتر است. در کرواسی هم دربی هیجان دارد و گاهی وقت‌ها حتی حوادثی هم رخ می‌دهد که خوشبختانه چنین حوادثی را در ایران نداریم. با این حال ایران بزرگ‌تر است و طبیعتاً دربی عظیم‌تری هم دارد که تعداد زیادی از مردم را درگیر می‌کند. دربی برای مردم اهمیت زیادی دارد و اینجا می‌گویند اگر همه بازی‌ها را هم باختید، دربی را ببرید.

از زندگی در ایران لذت می‌برم
وی در واکنش به این مسئله که آیا از زندگی در ایران رضایت دارد یا نه و با این شرایط می‌خواهد قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند، گفت: این موضوعی نیست که اکنون درباره آن بحث کنیم، اما کدام مربی خارجی را سراغ دارید که از من بیشتر در ایران کار کرده باشد؟! من از زندگی در ایران لذت می‌برم و مردم هم رفتار خوبی با من دارند. فکر نمی‌کنم کسی به اندازه من در ایران کار کرده باشد و من از حضور در اینجا راضی‌ام. باید بگویم که از زندگی در ایران لذت می‌برم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.