تکلیف مسلمان و غفوری فردا توسط تاج مشخص می‌شود

تاریخ: 1396/08/01
زمان: 17: 52
نوع: خبر
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مراحل کار مسلمان و غفوری در حال انجام است و نتیجه ‌آن مشخص خواهد شد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ محمدرضا ساکت بعد از بازگشت تیم ملی نوجوانان از مسابقات جهانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازیکنان از برجستگانی هستند که هم از نظر انسانی و اخلاقی و هم از نظر فنی، توانایی‌های خود را به رخ کشیدند و مطمئن باشید فدراسیون این عزیزان را رها نخواهد کرد.

وی افزود: باید تلاش تک تک مربیان و این بازیکنان را در نظر داشته باشیم و حالا هم برای این نفرات برنامه داریم و صمیمانه از رسانه‌ها که این نوجوانان را تنها نگذاشتند، تشکر می‌کنم و معتقدم آنها هم در این موفقیت سهیم هستند. 

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در یکی دو روز آینده تعدادی از این بازیکنان را در تیم جوانانی که می‌خواهد راهی اردن شود را خواهیم دید چون به کار آنها اعتقاد داریم. 

وی با تاکید بر نقش باشگاه‌ها در شکوفایی این نوجوانان گفت: البته این جوانان حاصل و دست پرورده باشگاه‌ها هستند اما ارتقای آنها در تیم ملی صورت گرفته است. اینکه باشگاه‌ها از برخی از این نفرات در ترکیب تیم‌هایشان استفاده می‌کنند جای تشکر دارد و خوشبختانه مربیان تیم ملی هم آنها را رصد می‌کنند.

ساکت در پاسخ به این سؤال که چقدر پاداش برای این ملی‌پوشان در نظر گرفته شده،‌گفت: قبل از حضور این عزیزان در مسابقات آقای تاج پاداشی را پیش‌بینی کرد که نهایتا تا ساعتی دیگر به آنها پرداخت خواهد شد.

ساکت در مورد اینکه محسن مسلمان و وریا غفوری بخشیده خواهند شد یا نه گفت: مراحل کار در حال انجام است و نتیجه امر را مهدی تاج پیگیری می کند و فردا نتایج مشخص می شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.