b_Newsبرای مراسم فروش مدالم علی دایی را دعوت می کنم/ اگر سپاهان مبلغ جدید قراردادم را قبول نکند، زودتر به چین می روم

الهه منصوریان: آنقدر به خاطر عکس پرسپولیس توهین کردند که مجبور شدم کامنتم را ببندم

b_News خیلی از ورزشکاران لیست کمیته ملی المپیک دیپلم دارند/ این نوع جدا کردن ورزشکاران در کمیسیون کار قشنگی نبود
تاریخ: 1396/08/03
زمان: 12: 13
نوع: گفتگو
توهین های هواداران تیم فوتبال سپاهان به الهه منصوریان تا حدی برای او سنگین تمام شده که قهرمان ووشو جهان به فکر تصمیمات جدید افتاد.

نگار رشیدی/ چند روز پیش ویدیویی در کانال و اینستاگرام الهه منصوریان منتشر شد که در آن قهرمان ووشو جهان پاسخ توهین هایی را می داد که از سوی هواداران سپاهان به او شده بود. این توهین ها آنقدر برای الهه سنگین بود که او به فکر تصمیمات جدید افتاد. الهه و سهیلا منصوریان که به خاطر حضور در تیم سپاهان رفتن شان به لیگ چین را به تعویق انداختند، حالا منتظر تصمیم مدیرعامل سپاهان هستند تا تکلیف شان برای ادامه همکاری روشن شود.

نکته جالب این است که این توهین ها از سوی هواداران تیم فوتبال سپاهان بود!

 

چند روز پیش ویدیوی غیرمنتظره ای منتشر کردی. قضیه چه بود؟

می دانید که من با مبلغ ناچیزی در سپاهان ماندم. خیلی از تیم ها را دیدم که دارند منحل می شوند و چون نمی خواستم این اتفاق برای سپاهان بیفتد و به خاطر بازیکنان این تیم ماندم. اما طرفداران تیم فوتبال سپاهان شروع به توهین کردند که چرا من گفته ام به جز سپاهان، پرسپولیس را هم دوست دارم! خیلی از باشگاه های دیگر هستند که تیمداری می کنند مثل استقلال و این ها هیچ ربطی به هم ندارند. آنقدر بد توهین می کردند و صریح فحش می دادند که من حتی مجبور شدم کامنتم را ببندم.

 

واقعا این توهین ها فوتبالی بود؟

بله. من اول چیزی نگفتم اما وقتی دیدم توهین ها تا این حد پیش رفته است، به فکر تصمیمات جدید افتادم. حتی بیانیه سپاهان برای حمایت از من هم کارساز نبود.

 

تصمیمات جدیدت چیست؟

من با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و بالاترین مبلغی را برای ادامه همکاری اعلام کردم. اگر قبول کردند که هیچ اگر نه به جای اینکه سه ماه دیگر به لیگ چین بروم ماه دیگر می روم تا از ابتدا در مسابقات باشم. من امروز صبح (دیروز) سفارت چین بودم و دعوتنامه ام هم رسیده است. گفتن این حرف که نان سپاهان را می خوری اما طرفدار تیم دیگری هستی خیلی برایم سنگین بود و به من بر خورد. اگر دو درصد از قرارداد فوتبال را به تیم بانوان بیاورند کلی اتفاقات خوب می افتد. اما هوادار این چیزها را نمی بیند و اطلاع ندارد. قرارداد من خیلی پایین است و از این اتفاق خیلی ناراحتم.

 

عجیب است. چون تو همیشه از علاقه ات به سپاهان گفته ای؟

بله من در کل سپاهان را خیلی دوست دارم و از اینکه تیم فوتبال مان نتیجه بگیرد خیلی خوشحال می شوم. همه شان را هم می شناسم. از طرفی وقتی فوتبال سپاهان نتیجه بگیرد و حال مسوولان باشگاه خوب باشد برای ما هم خوب است.

 

باشگاه کی قرار است تصمیمش را اعلام کند؟

من در هر صورت شش آذر حتما باید برای نوشتن قرارداد در چین باشم. اگر سپاهان قبول کند که می مانم اگر نه به چین می روم.

 

بالاخره تصمیم گرفتی در کدام تیم چینی بازی کنی؟

بله من این بار هم با تیم چانگ چونگ در لیگ شرکت می کنم. البته خودم تیم شین را خیلی دوست داشتم اما از آنجایی که نفر اول تیم ملی شان در بازی های آسیایی در این تیم است، من احساس می کنم اگر وارد آنجا یک قلق گیری انجام می شود که خیلی خطرناک است. اگر من بخواهم قلق گیری کنم بازهم ریسک بزرگی است. چون در هر صورت بخواهیم با هم تمرین کنیم قلق همدیگر دست مان می آید. به نظرم بهتر بود من چانگ چونگ بازی کنم و مقابل این بازیکن قرار بگیریم و به عبارتی با هم رقیب باشیم تا هم تیمی.

 

برنامه سهیلا و شهربانو برای لیگ چین چه شد؟

سهیلا هم مثل من قراردادش با سپاهان را بالا برده و اگر قبول نکنند با من به چین می آید. اما شهربانو چون با دانشگاه آزاد قرارداد بسته فکر می کنم آمدنش به چین منتفی باشد.

 

مدالت را هم که به موسسه خیریه کامرانی دادی؟

بله من مدالم را تحویل دادم و دیگر برگزاری مراسم به فروش گذاشتن مدالم با خود خیریه است. اما در این مراسم بیشتر ورزشکاران را دعوت می کنم. یکی از آنها علی دایی است که حتما دعوتش می کنم.

 

تو در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ثبت نام نکردی اما با حمایتت از 15 ورزشکاری که ائتلاف کردند در این روند نقش داشتی.

من چون طلای بازی های آسیایی را نداشتم و ووشو هم المپیکی نیست نتوانستم ثبت نام کنم. البته از نظر من این نوع جدا کردن اتفاق قشنگی نبود. هر رشته ای را باید با عملکرد بازیکن، شرایطی که دارد و مهم تر از همه تحصیلاتش بسنجند. به نظر من ورزشکاری که انتخاب می شود باید تحصیلات خوبی هم داشته باشد. نیازی نیست بگویم، خیلی از ورزشکارانی که کمیته المپیک در لیستش اعلام کرده بود دیپلم دارند!

 

حالا به نظرت این کمیسیون می تواند به ورزشکاران کمک کند؟

این اتفاق خیلی خوبی است که کمیسیونی باشد و ورزشکاران بتوانند در آن حضور داشته باشند. در ائتلافی هم که انجام شد همه ورزشکاران حوب بودند و با احترام به سایر ورزشکاران اگر این لیست رای بیاورد اتفاق های خوبی می افتد. این افراد در محیط ورزش بودند و نیازهای ورزش را می دانند. به همین خاطر می توان در این راستا منتظر پیشرفت ورزش بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.