پروین:کامیابی نیا هم نباشد داربی مشکلی نیست

تاریخ: 1395/11/17
زمان: 19: 06
نوع: خبر
علی پروین درباره بازی امروز پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: از بازی کیف کردم


علی پروین درباره بازی امروز پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: از بازی کیف کردم.فکر می کنم این بازی پرسپولیسی ها یک مقدار شبیه بازی های دهه 60 تیم بود.خسته نباشید می گویم به کل تیم از مدیریت گرفته تا مربیان و مخصوصا بازیکنان و هواداران خوب این تیم. اما به نظرم چیزی از تراکتور کم نمی شود. آن ها 6-5 بازیکن خود را نداشتند. فکر می کنم گلی که زودهنگام خوردند شیرازه آن ها را از هم پاشید. ما خیلی خوشحالیم و به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می گویم
پروین درباره غیبت کامیابی نیا در بازی آینده بیان داشت: برانکو این قدر بازیکن دارد که اگر یکی دو نفر هم نباشند هم چیزی نمی شود.پرسپولیس الان یک تیم شده است. هر جا توپ باشد 5-4 بازیکن قرمز بالاسر توپ هستند. فکر می کنم برانکو قبل از هر چیز این تیم را با هم رفیق کرده است. در دهه 60 همه برای هم جان می دادند و پرسپولیس همین طوری شده است.
سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس 80 درصد راه قهرمانی را رفته است. همه بازی ها سخت است و به نظرم نباید الان بازی های دیگر را نباید دست کم گرفت. باید همین طور ادامه بدهند و دل مردم را شاد کنند. همه تیم خوب هستند نه این که یک نفر خوب باشد. از مدیریت و برانکو گرفته تا بازیکنان. این هم مثل بقیه
وی درباره تعویض سروش رفیعی گفت: ما ها یک مقدار کارشناسانه تر بازی را نگاه می کنیم. سروش)یک مقدار خشونت هم داشت. وقتی او اخطار گرفت گفتم باید برانکو تعویض کند که کرد. در مورد کمال هم گفتم که باید او را تعویض می کرد.
پروین درباره این که آیا هنوز هم معتقد است طارمی آقای گل می شود یا خیر، اذعان داشت: هنوز هم روی حرفم ایستاده ام. طارمی صددرصد آقای گل می شود. شک نکنید.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.