b_Newsرامین خیلی زود حرفش را پس گرفت

رضاییان: علیه کى‌روش حرفى نزدم

تاریخ: 1395/11/17
زمان: 19: 08
نوع: خبر
رامین رضاییان با تکذیب صحبت هایش در واکنش به کارلوس کى روش گفت: هرگز درباره مربى اى که برایم زحمت کشیده حرفى نزدم.

به گزارش سایت روزنامه گل،  رامین رضاییان که در بازى برابر تراکتورسازى موفق شد زننده یکى از گل هاى تیمش لقب گیرد، صحبت هایى که درباره واکنش او به درباره پرخورى و اضافه وزن را تکذیب کرد.
رضاییان در این خصوص گفت: آقاى کى روش نیز برایم زحمات زیادى کشیده و هیچ وقت درباره مربیانم حرفى نمى زنم و این خیلى زشت است که بخواهیم حرفى که از جانب من نبوده را آنگونه که مى خواهند تفسیر کنند.
رضاییان درباره صحبتى که از قول او مبنى بر اینکه اضافه وزن ندارد و این به خاطر نخوردن شام است گفت: خبرنگارى که این سوال را از من پرسید نگفت که آقاى کى روش چنین نظرى داشته و تنها به خاطر اینکه در رختکن شام (پیتزا) سرو شد، از من پرسیدند که شام خوردى و ... که من گفتم شام نمیخورم و پیتزا هم همینطور. با این حال در اقدامى غیر حرفه اى این صحبت مرا در واکنش به صحبت هاى کى روش اعلام کردند که خیلى زشت است.
رضاییان در خصوص این بازى و پیروزى توام با گل او گفت: من برنامه اى که از من خواسته شده بود را در زمین اجرا کردم و بیشتر از گلزنى از پیروزى تیمم و هواداران خوشحال هستم و امیدوارم این پیروزى ها ادامه داشته باشد و پایان فصل به هدف بزرگ مان برسیم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.