استقلال تعطيل شد

تاریخ: 1395/09/13
زمان: 00: 55
نوع: خبر
تمرينات استقلال امروز تعطيل است و از فردا كارشان را دوباره آغاز خواهند كرد.

استقلالي‌ها پس از پيروزي برابر صبا، روز جمعه در زمين شماره دو آزادي ريكاوري كردند. با تصميم عليرضا منصوريان تمرين امروز استقلال تعطيل است و از روز يكشنبه كارشان را براي بازي با تراكتورسازي از سر مي‌گيرند.

نقشه اميد عملي نشد
تصوير پدر زير پيراهن آبي
اميد ابراهيمي براي بازي روز پنجشنبه برابر صباي قم يك برنامه ويژه داشت اما بخت با او يار نبود تا نقشه‌اش را عملي كند. شماره شش آبي‌ها پيراهني كه تصوير پدر مرحوم‌اش روي آن حك شده بود را زير لباس استقلال پوشيده بود تا بعد از گلزني آن را مقابل دوربين‌ها بگيرد. اما اميد نتوانست دروازه صبا را باز كند تا برنامه‌اش براي شادي پس از گل بي‌نتيجه بماند.

تمرين استقلال 4 غايب داشت
كاوه رضايي، يعقوب كريمي، فرشيد اسماعيلي و وريا غفوري غايبان تمرين ديروز استقلال بودند. اسماعيلي و غفوري مصدوم هستند. رضايي و كريمي هم با اجازه كادر فني استراحت كردند تا مصدوميت جزيي كه دارند تشديد نشود.

وريا غفوري: 3 هفته ديگر برمي‌گردم
وريا غفوري در پيام اينستاگرامي از روند خوب درمانش خبر داده است. دفاع راست آبي‌ها وعده داده از سه هفته ديگر يعني اوايل دي ماه دوباره در خدمت استقلال خواهد بود.

استقلال از ساكت شكايت مي‌كند!
باشگاه استقلال قصد دارد از مربي صباي قم شكايت كند. دليل شكايت آبي‌ها از الهامي كه سابقه نشستن روي نيمكت اين تيم را هم دارد فحاشي‌هاي او به عليرضا منصوريان و خرمگاه و همچنين رفتار زشت در قبال كادرفني استقلال است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.