b_Newsابراهیمی و نورافکن می‌توانند ژاوی را مهار کنند

نوازی: مدیران استقلال کارایی لازم را ندارند و به خاطر شهرت در باشگاه هستند

b_News استقلال با این 9 گل برای بقیه خط و نشان کشید/ به خاطر 2 ستاره‌ای که استقلال دارد در آسیا از او می‌ترسند
تاریخ: 1395/11/17
زمان: 23: 35
نوع: خبر
محمد نوازی هافبک سابق استقلال معتقد است تیم منصوریان در سه بازی گذشته با دوندگی بیش از حد و حمایت خوبی که در زمین از یکدیگر دارند توانسته نتایج خوبی کسب کند و زدن 9 گل در سه بازی گذشته به نوعی...


محمد نوازی هافبک سابق استقلال معتقد است تیم منصوریان در سه بازی گذشته با دوندگی بیش از حد و حمایت خوبی که در زمین از یکدیگر دارند توانسته نتایج خوبی کسب کند و زدن 9 گل در سه بازی گذشته به نوعی خط و نشان برای تیم‌های دیگر است تا مقابل آبی‌پوشان تهرانی حواس‌شان جمع باشد.
بازی استقلال و ماشین‌سازی چطور بود؟
بازی خوبی بود. در آن شرایط آب‌وهوایی و برف و زمین ناهموار استقلال خوب بازی کرد. در این سه بازی استقلال به شرایطی رسیده که حریفان از آنها می‌ترسند، چون هم جوانگرایی کرده و هم به ترکیب ثابت رسیده است. بازیکنان استقلال با دوندگی بیش از حد و حمایت خوبی که از هم در زمین دارند نتایج خوبی گرفته‌اند. استقلال اگر همین روند را ادامه بدهد تا پایان فصل خیلی اتفاقات می‌افتد.
ماشین‌سازی در این بازی چطور بود؟
ماشین‌سازی مثل بازی‌های قبل دوندگی داشت اما هم بی‌تجربه هستند و هم اشتباهات زیادی داشتند و خیلی افت کرده‌اند. ماشین‌سازی بازیکنان خوبی نگرفته و به مشکل می‌خورند.
زدن 9 گل در سه بازی اخیر توسط شاگردان منصوریان را چطور ارزیابی می‌کنید؟
این 9 گل به‌خاطر تلاش و دوندگی بیش از حد بازیکنان است که ایجاد موقعیت می‌کنند و این فرصت‌ها را به راحتی از دست نمی‌دهند و به همین دلیل است که به گل می‌رسند. بچه‌های استقلال در این سه بازی خیلی تلاش کردند و این 9 گل خط و نشان برای بقیه تیم‌ها بود. اگر این روند ادامه داشته باشد و این انگیزه‌ای که در تیم هست، حفظ شود، شرایط بهتر خواهد شد.
چه تصوری از بازی با السد قطر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا دارید؟
به هر حال استقلال تیم دوستاره آسیاست و به همین دلیل در آسیا از استقلال ترس دارند. السد تیم دست و پا بسته‌‌ای نیست و همیشه در قطر و آسیا مدعی هستند. به نظرم بازی خیلی خوبی می‌شود چون هر دو تیم خوب هستند و بازیکنان سرعتی و تکنیکی دارند. به نظر من برای این بازی هوادار هم زیاد می‌آید و ان‌شاءا... استقلال این بازی حساس و مهم را ببرد و با خیال راحت در لیگ برتر و آسیا کارش را ادامه بدهد.
این روزها همه از ژاوی در ترکیب السد قطر صحبت می‌کنند. در مورد حضور او مقابل استقلال چه نظری دارید؟
به هر حال ژاوی بازیکن بزرگی است و از جایی می‌آید که تیکی‌تاکایی بازی می‌کنند و خیلی خطرساز است. اگر منصوریان یک نفر را بگذارد تا او را خنثی کند فکر کنم بتوانند ژاوی را مهار کنند. ژاوی بازیکن خلاق و خوبی است و با پاس‌هایی که می‌دهد هر لحظه می‌تواند خطرساز باشد.
استقلال کسی را دارد که بتواند ژاوی را مهار کند؟
بله، صد درصد دارد. امید ابراهیمی و امید نورافکن هستند که جوان‌تر از ژاوی هستند و می‌توانند مهارش کنند.
در مورد محرومیت باشگاه استقلال توسط فیفا برای جذب بازیکن جدید چه نظری دارید؟
این‌ها مشکلات مدیریتی است که اکثر تیم‌های ما دارند و الان گریبانگیر استقلال شده است و هیچ‌کس هم به فکر نیست. جریمه‌ها و محرومیت‌ها می‌آید اما کسی توجه نمی‌کند. مدیرانی که در راس استقلال هستند کارایی لازم را ندارند و به خاطر شهرت است که در باشگاه استقلال هستند. متاسفانه کسانی که به باشگاه استقلال می‌آیند فقط به فکر تیم بزرگسالان باشگاه هستند و به تیم‌های پایه باشگاه اهمیت نمی‌دهند و این مشکلات به‌وجود می‌آید. با این محرومیت استقلال صددرصد ضربه می‌خورد چون برنامه‌ریزی شده بود که بازیکن بگیرند و برای آسیا تیم تقویت شود. به هر حال امیدوارم این مشکلات هرچه سریع‌تر حل شود.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.