در جلسه وزیر ورزش و مدیران سرخابی چه گذشت؟

تاریخ: 1396/08/08
زمان: 14: 56
نوع: خبر
مدیران عامل باشگاههای استقلال ، پرسپولیس ، تراکتور سازی و رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان حضور یافتند.

به گزارش سایت روزناهه گل؛ مدیران عامل باشگاههای استقلال ، پرسپولیس ، تراکتور سازی و رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان حضور یافتند.

 در این جلسه که در آن محمد رضا داورزنی معاون قهرمانی هم حضور داشت ، رئیس فدراسیون و مدیران عامل باشگاهها گزارشی از مشکلات و بدهی ها به همراه راهکارهای قانونی آن به وزیر ارائه کردند.

 دکتر سلطانی فر در این نشست با تاکید بر حفظ سهمیه باشگاههای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت : تمام تلاش و برنامه ریزی فدراسیون ، هر سه باشگاه و حامی مالی بایستی حفظ سهمیه این باشگاهها به عنوان سرمایه های ملی فوتبال و مردم باشد و وزارت ورزش و جوانان تمام اقدامات لازم را در حمایت از آنها بعمل می آورد.

 وزیر ورزش و جوانان افزود : از تلاشهای فدراسیون فوتبال تشکر می کنم و حل و فصل قانونی مشکلات و پرداخت مطالبات افراد حقیقی و حقوقی در کوتاهترین زمان ممکن بایستی در دستور کار باشد.

 تاج رئیس فدراسیون در این نشست با تقدیر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان گفت : مذاکرات با طلبکاران هر سه باشگاه برای تسویه حساب با اتخاذ شیوه های قانونی مد نظر دکتر سلطانی فر صورت گرفته است و بخشی از بحث های مالی امروز با کمک حامیان مالی حل خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد : خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین وزارت ورزش و جوانان ، باشگاه های استقلال ، پرسپولیس و تراکتورسازی و فدراسیون وجود دارد و نگرانی بابت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با تصمیمات امروز و اعلام آن به کنفدراسیون فوتبال آسیا نخواهد بود.