b_Newsبرانکو به دنبال برد دوباره برابر سایپا و دایی

حمله به صدر!

تاریخ: 1396/08/09
زمان: 12: 26
نوع: خبر
حمله دوباره به صدر! این هدفی است که پرسپولیس در بازی امروز خود مقابل سایپا در سر دارد‌.


حامد جیرودی / حمله دوباره به صدر! این هدفی است که پرسپولیس در بازی امروز خود مقابل سایپا در سر دارد‌. سرخپوشان در حالی از ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختی تهران به مصاف میزبان خود مي‌روند که با 20 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به پارس جنوبی 22 امتیازی در رده دوم جدول قرار دارند‌. شاگردان برانکو ایوانکوویچ، حالا این فرصت را دارند تا با توجه به این که بازی پارس جنوبی برابر سپیدرود هم پنجشنبه برگزار مي‌شود، با پیروزی مقابل نارنجی پوشان به صدر جدول لیگ برتر صعود کنند.
سرخپوشان پایتخت در شرایطی این مسابقه را برگزار مي‌کنند که هفته گذشته دربی 85 را با پیروزی پشت سر گذاشتند و استقلال را یک بر صفر شکست دادند تا هم شکست در دربی فصل گذشته را جبران کرده باشند و هم با روحیه بهتری خود را آماده ادامه رقابت‌هاي لیگ برتر کنند.
پرسپولیسی‌ها اما در این بازی باید به مصاف سایپایی بروند که علی دایی را روی نیمکت خود دارد‌. شهریار فوتبال ایران که هم او با پرسپولیسی‌ها خاطره زیاد دارد و هم پرسپولیسی‌ها و برانکو با او و برای همین تقابل دایی با تیم مورد علاقه‌اش همیشه جذابیت‌هاي خاص خود را خواهد داشت.
دایی در شرایطی دومین دوره حضور خود روی نیمکت سایپا را پس از قهرمانی با این تیم در لیگ ششم تجربه مي‌کند که تیمش در هفته‌هاي اخیر نتایج خوبی به دست نیاورده‌. در واقع سایپا پس از پیروزی مقابل استقلال در هفته چهارم، پیروزی دیگری به دست نیاورده و دو باخت و چهار تساوی پی‌در‌پی کسب کرده که آخرین آن تساوی یک بر یک مقابل فولاد در هفته دهم بوده است‌. به این نتایج باید باخت دو بر یک مقابل اکسین البرز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی که منجر به حذف سایپا از این رقابت‌ها شد را هم اشاره کرد‌. موضوعی که باعث شده تا سایپا در شرایط خوبی قرار نداشته باشد و با 14 امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرد‌. در این شرایط، دایی و شاگردانش به شدت به دنبال این هستند تا با برتری مقابل پرسپولیس، طلسم نبردن‌هاي خود در دو ماه و نیم گذشته را بشکنند و با امیدواری لیگ را دنبال کنند‌.  
پرسپولیس در طول هفته گذشته چند بازیکن مصدوم داشت که بازی کردن آن‌ها مقابل سایپا در هاله ای از ابهام قرار گرفته بود اما محمد انصاری و شجاع خلیل زاده با تیم تمرین کرده اند و احتمالا در این بازی هم در ترکیب قرار مي‌گیرند و تنها مصدوم تیم فرشاد احمدزاده است که به این بازی هم نمی رسد‌. در این شرایط، به نظر مي‌رسد که بشار رسن با توجه به بازی خوبی که در مقابل استقلال از خود به نمایش گذاشت، باز هم در ترکیب قرار بگیرد و شانس حضور محسن مسلمان در ترکیب اصلی کمتر از اوست‌. در خط حمله هم امید سرخ‌ها برای رسیدن به گل، به علی علیپور و گادوین منشا دوخته شده است.
در سمت مقابل سایپا امید خالدی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و محمد دایی برادر و دستیار سرمربی این تیم نیز محروم است و باید از روی سکوها بازی را تماشا کند‌. اما مهم‌ترین غایب سایپا، مهدی ترابی ستاره ملی‌پوش این تیم است که به دلیل آسیب دیدگی قادر به همراهی نارنجی پوشان نخواهد بود‌. در سایپا هم، بیشتر نگاه‌ها به محمد عباس‌زاده دوخته شده است‌. مهاجم پیشین پرسپولیس که با وجود جدایی از این تیم، همواره علاقه خود به قرمزها را ابراز کرده اما حالا مترصد فرصتی است تا هنر گلزنی‌اش را به رخ برانکو بکشد.
در هر صورت، برانکو فصل گذشته هم دو بار سایپا را برد و هم دو بار دایی را روی نیمکت نفت شکست داد و حالا باید دید اولین مصاف دو تیم در فصل جاری، چه نتیجه ای در بر خواهد داشت و آیا این بار شهریار مي‌تواند جلوی پروفسور و استاد خود را بگیرد یا خیر!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.