b_Newsاگر فیلمی در رابطه با ورزش و کشتی هم به من پیشنهاد شود، شاید قبول کنم

کمیل قاسمی: علیرضا حیدری نقش اش را خیلی خوب بازی کرده بود

تاریخ: 1396/08/11
زمان: 14: 26
نوع: گفتگو
کمیل قاسمی که مهمان علیرضا حیدری در اکران خصوصی فیلم من یک ایرانی ام بود، از بازی حیدری حسابی تعریف کرد.

حامد جیرودی/ اکران خصوصی فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» در سینما پردیس ملت که علیرضا حیدری قهرمان سابق کشتی آزاد ایران و جهان و رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی نقش اول آن را بازی می کند، باعث شد تا چهره های هنری مانند ناصر ملک مطیعی و قهرمانان و پیشکسوتانی همانند محمدرضا طالقانی، حسین ملاقاسمی، امیر رضا خادم، عباس جدیدی، حسن یزدانی، بهرام مشتاقی، حسن بابک، رضا لایق، غلامرضا محمدی، مجید خدایی، تقی اکبرنژاد، امیر علی اکبری و علیرضا استکی دور هم جمع شوند و به تماشای این فیلم بنشینند. این موضوع هم بهانه ای شد تا به سراغ کمیل قاسمی ملی پوش سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد و نایب قهرمان المپیک 2016 ریو که یکی از تماشاگران ويژه برویم و با وی صحبت کنیم. این آزاد کار جویباری در گفت و گویی که با «گل» داشت، از من یک ایرانی ام به عنوان یک فیلم خوب یاد کرد و معتقد است علیرضا حیدری هم در این فیلم بازی خوبی داشته است.

 

از اکران خصوصی فیلم سینمایی من یک ایرانی‌ام برای مان بگو.

همان طور که می دانید اکران خصوصی این فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و من هم به همراه تعدادی دیگر از کشتی گیران و ورزشکاران برای دیدن این فیلم که آقای علیرضا حیدری در آن بازی می کند، دعوت شده بودیم که خیلی هم شب خوبی بود و یک فیلم خوب را هم تماشا کردیم.

 

فیلم چطور بود؟

فیلم داستان جالبی دارد که خودتان باید آن را حتما ببینید اما خب حضور علی آقا به عنوان بازیگر اصلی فیلم برای ما خیلی جالب بود و جذابیت فیلم را بیشتر کرده بود.

 

بازی حیدری را چگونه دیدی؟

علی آقا که خیلی خوب بازی کرده بود و با توجه به این که فیلم اول شان هم بود، فکر می کنم توانسته بود از عهده نقشی که پذیرفته بود، به خوبی بر بیاید.

 

فکر می کنی که از فیلم توسط مردم در زمان اکران عمومی استقبال شود؟

راستش را بخواهید نمی دانم. چون فیلم کم بازیگری است اما داستان خاص و جالبی دارد که مربوط به زندگی یک کشتی گیر است که علی آقا بازیگر آن است اما در کل فیلم خوبی است و فکر می کنم مردم هم آن را ببینند.

 

به نظرت حیدری در ادامه می تواند بازهم فیلم های دیگری را بازی کند؟

این موضوع به نظر خود علی آقا برمی گردد و خودشان باید در این خصوص صحبت کنند. بازیگری کار سختی است اما علی آقا که در این فیلم بازی کرده بود، بازی خوبی داشت.

 

خودت هم تاکنون پیشنهاد بازیگری داشته ای یا نه؟

به صورت جدی که تا حالا پیشنهادی برای بازی نداشته ام.

 

به نظرت می توانی بازیگر شوی؟

نمی دانم. بازیگری و ورزش مقوله های جداگانه ای از هم هستند و به هر کدام باید در جای خودش پرداخت.

 

از این نظر گفتیم که قبلا کشتی گیران دیگری هم مثل مرحوم حبیب ا... بلور و زنده یاد محمد علی فردین هم وارد سینما و بازیگری شدند و حتی فردین توانست به یک سوپر استار تبدیل شود؟

بله حق با شماست. این بزرگان که نام بردید، در سینما و بازیگری به موفقیت های خوبی رسیدند اما در مورد خودم نمی توانم نظر بدهم و باید دید که در آینده چه می شود!

 

البته تو و علیرضا حیدری هم جزو کشتی گیرانی هستید که هم محبوبیت دارید و هم چهره فتوژنیکی دارید؟

( می خندد) شما لطف دارید اما هنوز موضوع بازیگری برای من جدی مطرح نشده است.

 

ورزشکاران دیگری هم مثل هادی ساعی بوده اند که هم در فیلم سینمایی و هم در سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

بله آقای ساعی هم کار بازیگری داشته اند. البته تفاوت بازی علی آقا با آقای ساعی این است که علی آقا در فیلم هم نقش یک کشتی گیر را دارد.

 

اگر به تو پیشنهاد بازیگری بشود، قبول می کنی؟

همان طور که گفتم، هنوز چندان به آن فکر نکرده ام اما اگر نقشی در رابطه با ورزش و کشتی هم به من هم پیشنهاد شود، شاید قبول کنم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.