b_Newsپیشنهاد فرشاد آقای گل به برانکو:

صادق محرمی را هافبک دفاعی بگذار

b_News خودم مریض بودم پسرانم را به ورزشگاه فرستادم
تاریخ: 1395/11/18
زمان: 12: 33
نوع: گفتگو
فرشاد آقای گل می‌گوید این پرسپولیس چهار هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شود.


آرش جعفری / فرشاد آقای گل می‌گوید این پرسپولیس چهار هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شود. پیوس که از برد مقابل تراکتورسازی بسیار خوشحال بود گفت:‌ «این پرسپولیس مقابل تراکتور این‌قدر عالی بود که جای حرف نگذاشتند. از خط دروازه گرفته تا حمله. هم نتیجه خوب بود و هم بازی. برای همین این پرسپولیس آرزوی 10 ساله هواداران را محقق می‌کند.»


بازی با تراکتور چطور بود؟
بازی خوبی بود. این‌قدر پرسپولیس خوب بازی کرد که دیگر جای هیچ حرفی نیست. فوتبال زیبا، نتیجه خوب، هرچه که شما فکر کنید این بازی داشت. از خط دروازه گرفته تا خط حمله. همه و همه خوب بودند. در میانه میدان مسلمان و رفیعی عالی بودند، طارمی و امیری هم در خط حمله هم گل زدند و هم خط دفاع حریف را از جلو پرس کردند تا نتوانند بازی‌سازی کنند. در خط دفاع هم سیدجلال و انصاری اجازه خودنمایی به مهاجمان تراکتور ندادند. برای همین همه و همه عالی بودند.


تراکتور را چطور دیدید؟
تراکتور باتوجه به بازیکنان خوبی که دارد زورش به پرسپولیس نرسید. شما دیدید که امیر قلعه‌نویی هم خودش گفت خوب نبودند و حضور چند بازیکن اصلیش مساله‌ساز بوده است. از سوی دیگر برانکو با شیوه‌ای که برگزیده بود اجازه نداد آنها بتوانند بازی خودشان را انجام دهند. تراکتور تیم ریشه‌دار و خوبی است و حضور در رتبه دوم گواه همین مطلب است.


باتوجه به شرایطی که یکی، دو روز گذشته پیش آمده بود، اسطوره‌ها با حضور در ورزشگاه از پرسپولیس حمایت کردند و جای شما هم خالی بود؟
اتفاقا من هم می‌خواستم در کنار محمد پنجعلی، مجتبی محرمی، علی کریمی و... به ورزشگاه بیایم ولی از قبل کسالت داشتم و نتوانستم بیایم. اما پسرانم را به ورزشگاه فرستادم تا از پرسپولیس حمایت کنند. اگر حالم خوب بود حتما می‌رفتم. خودم خیلی متاثر شدم که نتوانستم بروم.


کمال کامیابی‌نیا سه اخطاره شد و باز هم داربی را از دست داد!
واقعا نمی‌دانم چرا نتوانست پنج دقیقه خودش را کنترل کند. واقعا حیف شد. او بازیکن بزرگی است که نمی‌توان به راحتی جای او را پر کرد.


به نظر شما برانکو از چه بازیکنی می‌تواند در این پست استفاده کند؟
متاسفانه پرسپولیس بازیکنی با خاصیت کمال ندارد و این یک ضعف است. مسلمان و سروش خاصیت هجومی دارند و آوردن هر یک از آنها به یک خط عقب‌تر اشتباه است. چرا که قدرت هجومی تیم کم می‌شود. اما باتوجه به بازیکنانی که داریم من فکر می‌کنم بهترین گزینه برای کمال، صادق محرمی است. او علاوه بر جوانی هم جنگنده است و هم اینکه به خوبی درگیر می‌شود. بازیکنی است که سر بالا بازی می‌کند و خوب پاس می‌دهد و باتوجه به روحیه تدافعی که دارد می‌تواند بهترین گزینه باشد. من به برانکو پیشنهاد می‌دهم روی صادق محرمی برای این پست بیشتر فکر کند.


کی‌روش دوباره به پرسپولیس حمله کرده در حالی‌که برانکو سکوت کرده. نظر شما در مورد کی‌روش چیست؟
کی‌روش بهانه‌گیر شده است. او می‌خواهد برود نمی‌داند باید چکار کند؟! او با این حرکات طرفدارانش را هم از دست می‌دهد. من خودم به شخصه طرفدار او بودم. ولی الان با این کارها دارد به خودش ضربه می‌زند. واقعا من فکر می‌کنم او در حالت طبیعی نبوده که این حرف‌ها را زده است!
او احتمالا مریض بوده و نمی‌دانسته چه دارد می‌گوید. این کار او خیلی آماتور است چون مربی حرفه‌ای در مورد بزرگ‌ترین تیم یک کشور این‌طوری حرف نمی‌زند.


افشین پیروانی یک پرسپولیسی و در عین حال مدیر تیم‌ملی است آیا او نمی‌توانست از نفوذ خود برای به آرامش دعوت کردن کی‌روش استفاده کند و رابطه بین پرسپولیس و او را درست کند؟
متاسفانه کی‌روش هیچ کس را قبول ندارد. او در دوبی تمام دستیاران ایرانی‌اش را اخراج کرده. یعنی اینکه کسی را قبول ندارد. او با هیچ‌کس مشورت نمی‌کند. بنابراین از افشین پیروانی هم کاری برنمی‌آمد.


آیا پرسپولیس با این پیروزی راه قهرمانی‌اش را هموار کرد؟
من معتقدم پرسپولیس با این پیروزی 80درصد راه قهرمانی را طی کرد. من از همان ابتدای لیگ وقتی بازی‌های پرسپولیس را دیدم گفتم این تیم زودتر از پایان فصل قهرمان می‌شود چرا که امسال به قول معروف جنسش جور است. از مربی گرفته تا بازیکن و مدیریت باشگاه. برای همین باتوجه به پیروزی مقابل تراکتور، پرسپولیس چهار هفته زودتر جشن قهرمانی می‌گیرد. امروز اسب قهرمانی زین شد.


داربی را چطور می‌بینید؟
داربی شرایط خاص خودش را دارد و اصلا قابل قیاس با هیچ بازی دیگری نیست. من فکر می‌کنم پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و بهترین فرصت است که یک پیروزی خوب کسب کند ولی هیچ چیز مشخص نیست چون باید شرایط روحی،‌ روانی تیم را تا قبل از بازی ببینیم. در کل من معتقدم که پرسپولیس می‌تواند برنده داربی باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.