منصوریان:السد فقط ژاوی نیست

تاریخ: 1395/11/18
زمان: 13: 23
نوع: خبر
سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با السد قطر درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با السد قطر درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:
 
 
می خواهیم جشن صعود برگزار کنیم
در بهمن ماه سخت به یکی از مهم ترین بازی های فصل استقلال رسیدیم. بازی سرنوشت سازی داریم. جوانان خوب تیم ما حرف زیادی برای گفتن خواهند داشت. از هواداران که ما را تنها نگذاشتند و کمک کردند تا مسیر رو به جلو را طی کنیم خواهش می کنم فردا ما را تنها نگذارند. بازی تک حذفی و سخت است و باید باهوش باشیم. از لحاظ روحی و روانی برای این بازی آماده ایم. 120 دقیقه از آنها آنالیز داریم و 12 بازی آخر آنها را دیدیم.
سعی و تلاش ما این است در یک بازی فیزیکی در داخل خانه با تکیه بر جوانان در مسیری حرکت کنیم که جشن صعود بگیریم.
 
 
جوانان ما ستاره می شوند
منکر ستاره های خوب تیم السد و امکانات خوب آنها نمی شویم اما بازی در ورزشگاهی است که هواداران ما در طول جریان بازی نخواهند نشست. جوانان ما شناخته نشدند و اگر قرار است ستاره شوند از بازی فردا آغاز می شود. همچنین ما چند بازیکن با تجربه و خوب در کنار آنها داریم. تنها نکته ای که می دانیم این است که فردا خسته نمی شویم.
 

درباره زخم ها حرف نمی زنم
نباید درباره زخم های گذشته صحبت کرد. دو خرید خیلی خوب داشتیم و چشمی نیز در آستانه بازگشت به ترکیب بود. نمی خواهم به عقب بازگردم زیرا فقط رو به جلو نگاه می کنم. در حال به جوانان تیمم نگاه می کنم و خودم را قانع می کنم که حضور در این مسیر با جوانان تقدیر ما بود. حالا جوانان ما باید وارد یک مسیر بزرگ بشوند.
 

روز رویایی در انتظار رحمتی است
رحمتی فردا یکی از بهترین نمایش ها را خواهد داشت. رحمتی فردا دست به دست بازیکنان جوان خواهد داد و اجازه نمی دهد بازیکنان جوان ما به خواب بروند. قبل از جواب مهدی رحمتی می گویم که او فردا یک روز رویایی خواهد داشت.
 
 

 
 
تیمهای حریف السد فیزیکی نبودند
بازی السد را آنالیز کردم و می شناسم. در لیگ قطر به السد احترام می گذارند و کمتر دیدم تیمی برابر السد کار فیزیکی کند اما فردا جوانان ما عقب نشینی نمی کنند. می دانیم به جز ژاوی چند بازیکن خوب دیگر در اختیار دارند و خط آتش قوی در اختیار دارند. لیگ ما فیزیکی است و میانگین گل تیم ما نیز در این لیگ بالاست. تفاوت سخت گیری دو لیگ باعث شده تا السد گلزنی زیادی داشته باشد. نکات ریز را به خط دفاعی گفتم و به آنها گفتم نباید اشتباه کنند. به دنبال پنالتی نیستیم و می خواهیم در 90 دقیقه برنده باشیم.
 

بازیکنان باهوش هستند
جلسات فنی زیادی داشتیم تا بازیکنان باهوش شوند. به بازیکنان اطلاعات کامل را دادیم تا اگاه شوند. از کامرانی فر تشکر می کنم که یک کارشناس خوب برای من فرستاد. خسروی نکات خوبی را به بازیکنان ما گفت که باید در لیگ آسیایی رعایت شود. بچه ها ما با این اتفاقات باهوش شدند. هیچ تمرینی را به لحاظ روحی و روانی دست کم نگرفتیم. احساس من بر این است که شرایط بسیار خوب است و بچه ها کاملا آماده هستند. از بازیکنانم خواستم که به جای بازی احساسی، دوندگی داشته باشند.
 

السد فقط ژاوی نیست
همه می دانیم ژاوی کاپیتان بارسلونا بوده است. اتفاقا این بازیکن در السد نیز بسیار خوب است اما برای مهار کل تیم السد برنامه داریم. من فکر می کنم در مهار کل السد، ژاوی را نیز خواهیم دید. فردا برای جوانان استقلال یک آزمایش بزرگ است و باید نمایش خوبی داشته باشند.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.