b_Newsژاوی بزرگ است اما بازیکنان بزرگ دیگری هم داریم

سرمربی السد: بازی سختی با استقلال داریم اما بردی به ایران آمدیم

تاریخ: 1395/11/18
زمان: 13: 31
نوع: خبر
سرمربی السد گفت: بدون شک بازی سختی با استقلال داریم اما برای رفتن به مرحله بعد به تهران آمده ایم.

به گزارش سایت روزنامه گل، اوسوالدو فریرا، سرمربی السد با اشاره به این موضوع گفت: برای اولین بار است که به ایران آمدم اما شناخت خوبی از استقلال دارم. می دانم فردا فشار سختی برای ما خواهد بود. البته استقلال هم کار دشواری مقابل ما خواهد داشت. باید بگویم که ما هم اعتماد به نفس خاصی داریم و برای برد به آزادی می‌رویم.
سرمربی السد همچنین خاطرنشان کرد: این بازی بازی تک حذفی است و در خارج از خانه برای ما است. مطمئنا کار سختی داریم. باید از لحاظ ذهنی آماده باشیم. پیش بینی مشکلات را کرده ایم. می‌دانم که در ابتدای بازی که در این شرایط جوی هوای سردی را داریم اما گرمای حضور تماشاگران و هیجان این بازی بدون شک ما را هم گرم می‌کند و باید به استقلالی‌ها بگویم که آنها هم مثل ما فردا بازی سختی را خواهند داشت.
وی درباره اینکه آیا تیمش فقط به ژاوی وابسته است، گفت: بله ژاوی را همه می‌شناسند و می‌دانند که چقدر بازیکن مهمی است اما ما بازیکنان تاپ دیگری هم داریم که اسمشان را نمی‌گویم.
فریرا در پایان اذعان داشت: روش کار ما در این بازی هجومی است. می خواهیم بازی تماشاگر پسندانه ای را به نمایش بگذاریم. همانطور که گفتم به دلیل شرایط خاص، این بازی متفاوت است. برنامه های یکسانی برای گلزنی داریم. ما نمی توانیم این بازی را با بقیه بازی ها در قطر مقایسه کنیم. میانگین گل زده کا در هر بازی در لیگ قطر هر بازی 3 گل است. ممکن است بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.