چه کسی دروغ می گوید تاج یا کی روش؟

تاریخ: 1396/08/13
زمان: 13: 30
نوع: خبر
یکی از حاشیه های تمرین تیم ملی گلایه های مالی سرمربی پرتغالی است که با ضد و نقیض های زیادی روبرو شد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در جریان تمرین صبح جمعه بازیکنان در ورزشگاه آزادی در واکنش به حضور حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی صحبت های جالبی را پیرامون عقب افتادن حقوق خود مطرح کرد.

در حالی که روز قبل رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص گلایه های مالی سرمربی تیم ملی عنوان کرد: سه روز است که حقوق ایشان عقب افتاده است. البته ما در تلاش هستیم تا این مسئله را حل کنیم. هر چند تصور می‌کنم چند روزی پرداخت حقوق ایشان زمان ببرد.

امروز نیز  سرمربی تیم ملی در رابطه با اینکه اعلام شده حقوق او ۳ روز عقب افتاده اظهارداشت: شما این سوال را از من می‌پرسید و من هم در جواب از شما سوال می‌کنم، آیا تا به حال کارلوس کی‌روش را نشناختید؟ شخص من طی ۷ سال گذشته که در ایران حضور دارم گاهی ۶-۷ ماه حقوقم عقب افتاده و پرداخت نشده ولی گلایه نکردم، آیا برای عقب افتادن حقوقم به مدت ۳ روز گله و شکایت خواهم کرد؟ از آقایانی که در اینجا حضور دارم این سوال را می‌پرسم آیا چنین مسئله‌ای را باور دارید؟ آیا هواداران این موضوع را باور می‌کنند؟ بنده گاهی از پول خودم برای پرداخت پول پیش هتل و مخارج تیم استفاده کردم. صحبت پول نیست، صحبت از آرزو و رؤیای هواداران است، اگر بنده را بشناسید می‌دانید تلاشم را برای تهیه بهترین امکانات مثل بهترین هتل، بهترین زمین، بهترین توپ، بهترین کمپ و بهترین امکانات تمرینی قطع نخواهم کرد.

حالا اینکه چه کسی در این میان دروغ می گوید و چه کسی راست در مصاحبه بعدی تاج مشخص خواهد شد.



بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.