پرسپوليسي‌ها به طارمي روحيه دادند / آنقدر توپ مي‌دهيم تا هت‌تريك كني!

تاریخ: 1395/09/13
زمان: 01: 04
نوع: خبر
با بالا گرفتن انتقادهااز مهدي طارمي بابت عدم گلزني بازيكنان پرسپوليس به حمايت از اين مهاجم پرداختند.

سعيد حاتمي / انتقادها از مهدي طارمي و عملكرد اين بازيكن باعث شد تا بازيكنان پرسپوليس پيش از بازي با ماشين‌سازي به مهاجم جوان تيم‌شان روحيه بدهند.
تعدادي از بازيكنان پرسپوليس با شوخي و خنده به مهدي مي‌گفتند كه او مي‌تواند در ديدار با ماشين‌سازي هت‌تريك كند و بازگشت فوق‌العاده‌اي به صدر جدول گلزنان داشته باشد. پرسپوليسي‌ها به مهدي مي‌گفتند كه اگر او بتواند مقابل ماشين‌سازي هت‌تريك كند، باید همه آنها را به شام دعوت كند كه البته مهدي هم اين موضوع را پذيرفت و قول داد كه در بازي مقابل ماشين‌سازي فرصت‌سوزي نكند.
نكته جالب در اردوي پرسپوليسي‌ها اين بود كه محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و وحيد اميري نيز با شوخي و خنده به مهدي مي‌گفتند كه اگر او در هر بازي ده فرصت و توپ هم از دست بدهد، آنها باز هم به مهدي پاس مي‌دهند و تلاش مي‌كنند تا او بتواند خودش را به عنوان يكي از مدعيان آقاي گلی معرفي كند.
پس از اين بود كه سيدجلال حسيني هم مهدي طارمي را به گوشه‌اي كشيد و با او به صورت خصوصي صحبت كرد. سيدجلال در صحبت‌هايي كه با طارمي داشت از او خواست تا بدون توجه به مسايلي كه مطرح مي‌شود، روي بازي‌هاي پرسپوليس تمركز داشته باشد و بتواند براي سرخ‌‌ها گلزني كند.
طارمي در اردوي پرسپوليس حسابي روحيه گرفت و بازيكنان اين تيم كوشيدند تا مهاجم جوان‌شان را با انگيزه و تمركز كافي به ميدان بفرستند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.