آخرین اخبار درباره حضور باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ: 1396/08/16
زمان: 13: 39
نوع: خبر
رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی شب گذشته (دوشنبه) و باشگاه پرسپولیس هم امروز مدارک خود را برای ارسال به AFC تحویل دادند.

به گذارش سایت روزنامه گل؛ رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه گویا هنوز مدارک باشگاه نفت تهران برای AFC ارسال نشده است، خاطرنشان کرد: ما شب گذشته هم در این خصوص جلسه داشتیم. دو شب پیش هم با سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی جلسه‌ای برگزار کردیم و جلسه‌ای هم با نفت برگزار شد که در بخشی از این جلسه من بودم. آقای نبی هم که رئیس کمیته بدوی است، این موضوع را پیگیری می‌کند و طراحی‌هایی هم شده است. نفت اکنون طراحی و مدارک کافی را ندارد و امیدوارم این کار تا بعد از ظهر انجام شود، چون پنجره بسته می‌شود.

تاج درباره اینکه اگر تیم نفت شرایطش مهیا نشود آیا امکان جابه‌جایی سهمیه و جایگزین شدن تیم دیگری وجود دارد یا نه، اظهار داشت: بله، طبق قانون امکان جایگزینی هم وجود دارد. سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی بین باشگاه‌های ایرانی بیشترین گرفتاری را داشتند که بیشترین تلاش هم برای رفع این گرفتاری‌ها انجام شد. همه دست به دست هم دادند. وزارت ورزش به میان آمد، مدیران باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته بدوی و کمیته صدور مجوز حرفه‌ای کمک کردند. تراکتورسازی و استقلال شب گذشته تمام مدارک خود را تحویل دادند و باشگاه پرسپولیس یکی دو مشکل داشت که قرار شد امروز آن را تکمیل کند. من هم امروز نگران بودم و پیگیر این موضوع شدم، گفتند مشکل در حال حل شدن است و پرسپولیس همه مدارک را آورده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.