b_Newsچشم دشمنان کور که علی حسینی برگشته / سهراب را بازنشسته کرده بودند اما حالا رکورد می زند

محمد نصیری: رضازاده دروغ می گوید!

b_News سرمان را چرخاندیم، دیدیم مایلی کهن با جعبه شیرینی آمده
تاریخ: 1396/08/20
زمان: 13: 59
نوع: گفتگو
در آخرین روزهای اردوی تیم ملی وزنه برداری محمد نصیری پیشکسوت این ورزش درباره بازگشت علی حسینی یاد رضازاده افتاد و او را متهم کرد.

حامد جیرودی/ تیم ملی وزنه برداری در حالی که خود را برای مسابقات جهانی 2017 آمریکا آماده می کند که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، چند روز پیش از اردوی این تیم بازدید به عمل آورد و با ملی پوشان دیدار کرد. دیداری که در آن محمد نصیری ستاره سابق و بزرگ وزنه برداری ایران و همچنین محمد مایلی کهن سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال هم در آن حضور داشتند تا اردوی تیم ملی وزنه برداری، تحت تاثیر حضور آنها قرار بگیرد.

 این موضوع باعث شد تا به سراغ محمد نصیری برویم و او هم که پای درد دلش با «گل» باز شده بود، انتقادهای زیادی از حسین رضازاده رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری انجام داد!

 

محمد آقا؛ حضور وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری چطور بود؟

خیلی خوب بود. وزیر است دیگر. آمده بود قهرمان های کشورش را ببیند و به آنها روحیه و انرژی بدهد. ما هم از حضور ایشان تشکر کردیم که به فکر وزنه برداری هستند.

 

سلطانی فر از کار بچه ها راضی بود؟

برای چی راضی نباشد؟ همه بچه ها خدا را شکر رکورد شکنی کرده اند و آماده حضور در مسابقات هستند.

 

از این نظر که گویا از ملی پوشان قول قهرمانی خواسته بود.

نه این طور نبود. بچه ها مقداری بابت پول و حقوق شان که مقداری کم و زیاد شده بود با وزیر صحبت کردند. ایشان هم گفت شما قهرمان بشوید، ما هم پاداش تان را می دهیم.

 

وزیر با خود شما هم صحبت کرد؟

دکتر سلطانی فر که همیشه به ما لطف داشته است. بله با هم صحبت کردیم و حال و احول مان را پرسید.

 

شما خودتان پیش بینی تان از عملکرد تیم ملی در مسابقات جهانی چیست؟

بچه های ما که روی سکو هستند. اتفاق خوبی که افتاده، این است که فدراسیون جهانی 10 تا از کشورهایی که ورزشکاران شان دوپینگی بودند را بیرون کرده و الحمد ا... قهرمان های ما که سالم هستند و مشکلی ندارند. قبلا ما مشکل دوپینگ داشتیم اما الان نداریم و آزمایش هایی که بچه های ما الان می دهند، خدا را شکر همه خوب است.

 

فکر می کنید بهداد سلیمی و سعید علی حسینی مدال بیاورند؟

ان شاء ا... که می آورند. چه کسی دوست ندارد این بچه ها مدال نیاورند؟ سعید علی حسینی سال ها محروم بود اما چشم دشمنان کور که مشکل این بچه حل شده و با انگیزه زیادی دوباره کارش را شروع کرده است.

 

سهراب مرادی چطور است؟

سهراب هم که ستاره تیم ملی است. جالب است که این بچه را بازنشسته اعلام کرده بودند! مگر ورزش بازنشستگی دارد؟ من الان 60 سال است که در وزنه برداری هستم اما گفته بودند سهراب دیگر نمی تواند وزنه بزند و بازنشسته شده اما او آمد و قهرمان المپیک شد و حالا هم رکورد شکنی می کند. سعید علی حسینی مگر آدم کشته بود که او را محروم کردند؟

 

اما حسین رضازاده بارها گفته که محرومیت سهراب و علی حسینی تقصیر او نیست.

دروغ می گوید! پس دوره کی بود؟ دوره رضازاده بود دیگر! این ها بی رحمانه به ورزش خیانت می کنند! دادگاه گذاشتند و وکیل گرفتند و این همه پول مملکت خرج شد و آخرش هیچی به هیچی!

 

موضوع ویزا گرفتن کیانوش رستمی چه شد؟

در مورد کیانوش هم دروغ می گویند. این بچه این چند سال، مگر کجا بوده؟ همیشه ایران بوده اما حالا به دروغ می گویند که می خواهد برود. کیانوش همیشه رفته مسابقه داده و برگشته و حالا هم کار ویزایش   ان شاء ا... حل می شود. این دروغ ها را می سازند که تیم را خراب کنند.

 

حضور محمد مایلی کهن هم در اردوی تیم ملی وزنه برداری خیلی جالب بود.

بله ما خودمان هم تعجب کردیم. یک دفعه سرمان را چرخاندیم دیدیم محمد آقا آمده با یک جعبه شیرینی برای بچه ها. ما هم خیلی خوشحال شدیم که او را دیدیم. مایلی کهن از دوستان قدیمی من است که دستش درد نکند، به اردوی تیم ملی آمد و به بچه ها روحیه داد.

 

راستی با پهلوان عباس زندی هم دوستی داشتید. درست است؟

بله. خدابیامرز هم قهرمان جهان بود، هم چند بار پهلوان اول پایتخت شد و مربی آقا تختی هم بود. با من هم دوستی زیادی داشت. من باز هم فوت این پهلوان بزرگ را به خانواده اش به خصوص پسرش علی و جامعه ورزش تسلیت می گویم و ان شاء ا... که همه بزرگان ورزش ایران سلامت باشند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.