b_Newsسئوال از کی روش

مترجمت هم اضافه وزن داشت؟

تاریخ: 1395/11/18
زمان: 14: 44
نوع: خبر
گناه دستیاران ایرانی کی‌روش چیست؟ آنها چرا از امارات دیپورت شدند؟ آنها چرا تا آستانه اخراج پیش رفته‌اند؟ این موضوعات به راننده و مترجم تیم ملی چه ربطی دارد؟ آیا راننده کارلوس هم اضافه‌وزن داشت...

اول: کارلوس کی‌روش بعد از حرکت عجیبش در زمینه پس فرستادن ملی‌پوشان پرسپولیس از اردوی امارات، اعلام کرد درهای تیم ملی به روی شاگردان برانکو همچنان باز است اما از این به بعد فقط آنها را در فیفادی‌ها دعوت می‌کند. حالا سوال این است که در طول این یک ماه چه اتفاقی رخ داده که نظر کی‌روش به کلی تغییر کرده؟ آیا برانکو حرف جدیدی زده؟ یا کارلوس تازه یاد حرف‌های برانکو در مورد اضافه‌وزن ملی‌پوشان افتاده است؟

دوم: برخی عقیده دارند کی‌روش انتظار داشت بعد از شوک اولیه‌اش به پرسپولیس نتایج این تیم افت کند اما بعد از چهار پیروزی پیاپی سرخپوشان در آغاز دور برگشت، عنان کار را از کف داد و مجبور شد حملات سنگین‌تری به مواضع برانکو انجام بدهد. او زمان مهمی را هم برای این کار انتخاب کرد؛ یعنی پیش از مسابقات بسیار مهم پرسپولیس برابر تراکتورسازی، استقلال و الهلال!

سوم: او مهدی رحمتی و هادی عقیلی را کنار گذاشت چون به تیم ملی پشت کرده بودند؛ گناه بازیکنان پرسپولیس چیست؟ گیریم که سرمربی آنها بی‌منطق‌ترین حرف‌های دنیا را زده باشد، به بازیکنان چه ربطی دارد؟ آیا محروم کردن تیم ملی از حضور 8بازیکن بااستعداد، ظلم به منافع ملی نیست؟

چهارم: گناه دستیاران ایرانی کی‌روش چیست؟ آنها چرا از امارات دیپورت شدند؟ آنها چرا تا آستانه اخراج پیش رفته‌اند؟ این موضوعات به راننده و مترجم تیم ملی چه ربطی دارد؟ آیا راننده کارلوس هم اضافه‌وزن داشت که  جابه‌جا  شد؟

پنجم: در 24ساعت گذشته بسیاری به این فرضیه مشترک رسیدند که کارلوس کی‌روش تصمیم به جدایی از فوتبال ایران گرفته اما به واسطه حفظ منافع مالی‌اش ترجیح می‌دهد از این سمت «اخراج» شود. آیا این شایعه درست است؟ به هر حال در پس‌زمینه ذهنی ما همیشه جمله‌ای از علی کریمی به یادگار خواهد ماند که گفته بود کی‌روش خودش را به خاطر عدم دریافت پاداش مساوی با نیجریه در اتاقش حبس کرد! همچنین فراموش نکرده‌ایم که چطور پرونده جنگ شدید او با آل‌شپورت مختومه شد!بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.