سکوت عجیب فدراسیون و ابهام در پخش تلویزیونی بازی ایران و ونزوئلا

تاریخ: 1396/08/21
زمان: 14: 57
نوع: خبر
قرار بود دیدار دوستانه تیم ملی و ونزوئلا توسط شبکه سه سیما پخش شود، اما گویا این اتفاق رخ نخواهد داد.

به گزارش سایت روزنامه گل؛ تیم ملی ایران روز دوشنبه در یک دیدار دوستانه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران در نایمخن هلند در روزی که تماشاگران اجازه ورود ندارند به مصاف ونزوئلا می رود.

شاگردان کارلوس کی روش بعد از این دیدار دوستانه به اردوی خود پایان می دهند تا بازیکنان برای همراهی تیمهای باشگاهی خود به ایران برگردند.

در این بین قرار بود این دیدار دوستانه تیم ملی توسط شبکه سه سیما پخش شود اما گویا این اتفاق رخ نخواهد داد. بی تماشاگر بودن بازی و همچنین نبود تبلیغات محیطی در کنار زمین و همچنین رقم درخواستی طرف هلندی برای فروش پخش این مسابقه باعث شده تلویزیون برای خرید این بازی اقدام نکند و تا زمان درج این خبر از خرید حق پخش آن منصرف شود. باید به انتظار نشست و دید در ساعات باقیمانده به شروع بازی آیا اتفاق جدیدی رخ می دهد؟

پس از این اتفاق سایت اینترنتی که مدتی است بازی های مختلف ورزشی را به صورت زنده پوشش می دهد با خرید حق پخش این مسابقه قرار است آن را به صورت زنده پخش کند و در اختیار مخاطبان قرار دهد.

بی شک فدراسیون فوتبال در این زمینه می تواند با یک اعلام رسمی، ابهامات را از بین ببرد، اما گویا مسئولان فدراسیون از این موضوع بی خبرند شاید هم در منافع آن ها نمی گنجد که واکنشی را در این زمینه نشان دهند.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.