b_Newsدو ماه نه سه ماه و اندی است پول نگرفته‌ایم و این وضعیت اصلا خوب نیست

حسين ماهيني: همه بچه‌ها از 70 ميليون جريمه شاكي هستند

b_News بازی نکردن در پست خودم باعث شد به تیم ملی نرسم / بازیکن پرسپولیس هستیم و رفتن یا ماندن طاهری ربطی به ما ندارد
تاریخ: 1396/08/21
زمان: 15: 03
نوع: خبر
پرسپوليس براي دومين فصل متوالي عزم خودش را براي كسب عنوان قهرماني جزم كرده است.

به گزارش سایت روزنامه گل، پرسپوليس براي دومين فصل متوالي عزم خودش را براي كسب عنوان قهرماني جزم كرده است. شاگردان برانكو شانه به شانه با مدعياني همچون پارس جنوبي جم صدر جدول را در سيطره خودشان دارند اما اين خوب بودن براي تيمي كه تا نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا پيش رفته، انچنان راحت نبوده است. برانكو در مصاحبه‌ اخيرش جدا از بحث احتمالي طاهري و تغيير مديريت در اين تيم به مشكلات مالي باشگاه اشاره داشته كه حالا حسين ماهيني، كاپيتان دوم پرسپوليس در گفت‌وگو با «گل» به آن اشاره دارد.
صحبت‌مان را از مصدومیت تو آغاز کنیم و اینکه چطور اتفاق افتاد و الان در چه مرحله‌‌اي از درمان هستی؟
در مورد مصدومیتم باید بگویم یکی، دو ماه است که از ناحیه زیر دوقلوی پای راستم که به آشیل من مي‌خورد درد داشتم و چون بازی‌ها نزدیک بود، نمي‌توانستم استراحت کنم و هر بازی با قرص کار را دنبال مي‌کردم‌. با فشاری که آمد پايم اذیتم مي‌کرد، در این تعطیلات با آقای برانکو صحبت کردم که چهار، پنج روزی به من استراحت بدهد تا صبح و بعدازظهر فیزیوتراپی و آب درمانی نمايم تا با کاهش فشار تمرینات به شرایط مطلوب برسم‌. الان اوضاع من خیلی خوب است و فکر مي‌کنم تا دو، سه روز دیگر مي‌توانم در کارهای گروهی شرکت کرده و با تیم تمرین کنم‌.  
در این بازی‌هاي پرفشاری که پرسپولیس داشت تو هم پست‌هاي مختلفی را تجربه کردی‌. این تغییرات در مصدومیت تو چقدر تاثیر داشت؟
ببینید در این چند وقت خیلی برنامه‌هاي فشرده‌‌اي داشتیم و مدام بازی‌هاي ما چهار یا پنج روز بود و فقط ما در آسیا بازی داشتیم‌. تیم‌هاي دیگر استراحت داشتند و این بازی‌ها در این زمان‌هاي کوتاه فشار مضاعفی را به ما وارد مي‌کرد‌. با این حال درست است آسیا را از دست دادیم اما در لیگ نتایج خوبی به دست آوردیم و شرایط مان را خوب است. بازی‌ها خیلی پرفشار بود و پست من هم طوری بود که کناره‌هاي زمین فشار و دوندگی زیادی داشتم که این مساله باعث شد فشار زیادی روی پای من به وجود بیاید اما مشکل خاصی نیست‌.
دربي را برديد و الان شرايط خوبي در جدول داريد‌. چقدر امیدواری دومین قهرمانی را برای دومین فصل پیاپی به دست بیاورید و اینکه برای کسب یک دوگانه در جام حذفی چقدر امیدوار هستید؟
خدا را شکر امتیازات خوبی را کسب کردیم و دربی را هم بردیم اما فکر نکنم الان بشود در مورد قهرمانی پرسپولیس و تیم دیگر صحبت کرد‌. چهار، پنج تیم دیگر هم شرایط خوبی دارند و نتایج مناسبی کسب کردند که همین مساله صحبت در مورد قهرمانی در لیگ و جام حذفی را سخت مي‌کند‌. با این حال امتیازات خوبی جمع کردیم و امیدواریم مثل سال گذشته با قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم‌.
برانكو ايوانكوويچ گفت بازيكنان الان دو ماه است حقوق نگرفتند و مشکل مالی داریم‌. به عنوان بازيكن باتجربه تیم نظرت در این خصوص چیست و چقدر این مشکلات مالی را تاثیرگذار مي‌دانی؟
من هم حرف‌هاي آقاي برانکو را تایید مي‌کنم که دو ماه نه، بلکه سه ماه و اندی است که قرار است باشگاه پول بدهد و این کار را نکرده و همه بچه‌هاي تیم ناراحت هستند‌. بارها بچه‌ها این موضوع را به من و سیدجلال مي‌گویند تا به باشگاه انتقال دهیم‌. با اینکه این صحبت‌ها را انتقال دادیم اما متاسفانه تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده و حتی پاداش دربی را که قرار بود بگیریم، نگرفتیم‌. پاداش‌هاي ما مانده و سه ماه اندی است که پول نگرفتیم و همه ناراحت هستند‌. بچه‌هاي ما واقعا بازیکنان خوبی هستند و الان فقط تمرین مي‌کنند تا شرایط خودشان را حفظ كنندامیدوارم این وضعیت سروسامان بگیرد چون اصلا خوب نیست و همه ناراحت هستند‌. حق شان است چون قول و قرارهایی بوده که انجام نشده و همه بچه‌ها ناراحت هستند و شرایط اصلا خوب نیست‌. بچه‌هاي تیم هنوز از فصل گذشته طلبکار هستند و دریافتی کامل نداشتیم و این‌که همه ما 70 میلیون هم جریمه شدیم‌، این موضوع ما را ناراحت کرده که با گرفتن قهرمانی و رفتن جزو چهار تیم آسیا چرا باید جریمه شویم‌.
رفتن طاهري و بحث استعفای او را چطور ارزيابى مي‌كنى و به نظرت مدير بعدي  با چه چالش‌هايي همراه خواهد بود؟
رفتن یا ماندن آقای طاهری دست ما نیست‌. ما بازیکن هستیم و باشگاه چارچوب خودش را دارد و ما مي‌توانیم فقط در راستای بازیکن بودن حرف زده و عمل کنیم‌. امیدوارم هرچه خیر است پیش بیاید و برای ما باشگاه پرسپولیس مهم است و بازیکن باشگاه هستیم و نه شخصی‌. امیدوارم هر اتفاقی مي‌افتد به نفع باشگاه پرسپولیس باشد‌.
در اردوی تیم ملی هم دعوت نشدی‌. به نظرت در این زمان باقی مانده مي‌توانی نظر کی‌روش را جلب و مسافر جام جهانی شوی؟
در این خصوص تصمیم اول و آخر را آقای کی‌روش مي‌گیرد و به نظر ایشان احترام مي‌گذارم و مشکلی ندارم‌. پنج، شش ماهی زمان است و امیدوارم با تمرینات بیشتر به تیم ملی دعوت بشوم‌. با این حال فکر مي‌کنم چون در پست خودم زیاد بازی نمي‌کنم این اتفاق افتاده اما امیدم را از دست نداده و انگیزه‌ام را برای رسیدن به جام جهانی از دست نمي‌دهم.