b_Newsهمه حریفان پرسپولیس را تحسین می‌کنند

پنجعلی: حرف‌های کی‌روش را یک مربی آماتور هم نمی‌زند

b_News با همین بازیکنان چاق با 9 امتیاز اختلاف صدرنشین هستیم
تاریخ: 1395/11/19
زمان: 00: 36
نوع: خبر
کاپیتان سابق پرسپولیس از نمایش شاگردان برانکو مقابل تراکتورسازی حسابی لذت برده است.

مهدی نوری/ محمد پنجعلی کاپیتان سابق پرسپولیس از نمایش شاگردان برانکو مقابل تراکتورسازی حسابی لذت برده است و معتقد است که تمام حریفان پرسپولیس را تحسین می‌کنند چرا که هم فوتبال قشنگی بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد و بازی کردن جلوی این پرسپولیس در تهران کار واقعا سختی برای هر تیمی است.

 


دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی چطور بود؟
بازی قشنگی بود. توپ و میدان دست پرسپولیس بود و نمایش خیلی خوبی داشت. پرسپولیس هم خوب بازی کرد و هم نتیجه گرفت.

 


تراکتور در این دیدار چطور بود؟
به نظرم خوب بود. اما جلوی این پرسپولیس بازی کردن سخت است. با آن حمایتی که طرفداران می‌کنند خیلی سخت است که در تهران جلوی پرسپولیس بازی کرد.

 


شما که در استادیوم حاضر بودید، ملی‌پوشان پرسپولیس چاق نبودند؟
نمی‌دانم والا. صحبت‌هایی که جدیدا کی‌روش می‌کند ما مانده‌ایم که چه می‌گوید. ایشان از فوتبال حرفه‌ای آمده اما مربی آماتور هم چنین کارهایی نمی‌کند و این حرف‌ها را نمی‌زند. این‌ها بازیکنان ملی مملکت هستند و همه می‌بینند که چه فوتبالی بازی می‌کنند و الان هم پرسپولیس با 9 امتیاز اختلاف صدر جدول است. به قول علی کریمی خدا کند همه چاق‌ها مثل این‌ها باشند.

 

چطور شد شما و دیگر پیشکسوتان پرسپولیس تصمیم گرفتید برای بازی با تراکتورسازی به استادیوم بروید؟
ما خودجوش آمدیم. هر وقت احساس کنیم لازم است کنار تیم باشیم به استادیوم می‌آییم. در این چند روزه هم جو ناجوری علیه پرسپولیس راه افتاده بود چون هم سرمربی تیم ملی آن حرف‌ها را زده بود و هم دوستان در مورد داوری یکسری حرف‌ها را زده بودند. اما پرسپولیس نشان داد که حرفش را در زمین می‌زند و همه حریفان هم پرسپولیس را تحسین می‌کنند.

 

حضور شما و دیگر بزرگان پرسپولیس در استادیوم چقدر روی روند تیم در این بازی تاثیر داشت؟
اول از همه حضور مردم برای هر تیمی بزرگ‌ترین پشتوانه است. طبیعی است وقتی بازیکنی می‌بیند کسی که تا دیروز الگوی او بوده الان می‌آید و حمایتش می‌کند خیلی روی او تاثیرگذار است. به هر حال بچه‌هایی که خاک باشگاه را خورده‌اند و عمرشان را در این باشگاه گذاشته‌اند الان هم می‌آیند و حمایت و خیلی کمک می‌کنند. یک تیم همه ابزار را نیاز دارد و در تمام دنیا این‌طوری است که حمایت خیلی به حرکت تیم کمک می‌کند.

 

کمال کامیابی‌نیا مقابل تراکتورسازی اخراج شد و داربی را از دست داد. عدم حضور او در داربی مشکل‌ساز نمی‌شود؟
مسلما هر بازیکنی شرایط خاص خودش را در تیم دارد. بازیکنان توانایی‌هایی دارند که براساس آن مربی تیمش را ارنج می‌کند. خیلی‌ بازی‌ها بوده که سه، چهار تا از بازیکنان ما نبوده‌اند اما خللی در تیم وارد نشده و برانکو خیلی خوب بازیکنان دیگری را جایگزین کرده است و کمترین ضربه را خورده‌ایم. برانکو قطعا برای جایگزینی کامیابی‌نیا هم یک فکری می‌کند.

 

حضور شهاب کرمی به عنوان هافبک دفاعی جدید تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
حضور او بستگی به نظر کادرفنی داشته، ما هافبک دفاعی نداشتیم و جذب او کار خوبی بود اما اینکه کادرفنی به سرعت بتواند او را با تیم هماهنگ کند مهم است وگرنه بازیکن خوبی است و خیلی می‌تواند کمک کند.

 

در آستانه داربی هستیم. با این فوتبالی که پرسپولیس بازی می‌کند الان استقلالی‌ها چه حالی دارند؟
آن بازی خیلی خاص است و دو تیم دور از حاشیه اگر کار کنند فوتبال قشنگی می‌شود. همه حریفان پرسپولیس را تحسین کرده‌اند و قطعا در داربی هم می‌تواند نمایش خوبی داشته باشد اما داربی مسایل روحی و روانی‌اش زیاد است و باید ببینیم تا داربی چطور می‌شود و چه اتفاقاتی می‌افتد. اگر دو تیم احساساتی نشوند بازی خوبی می‌شود. در داربی قبل به وضوح دیدم که برانکو کارش را خیلی خوب بلد است و جای نگرانی برای این بازی نیست.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.