b_Newsنگاهی به آخرین وضعیت حریف استقلال پیش از دیدار پلی‌آف

گرگ‌های سفید سخت باج می‌دهند

تاریخ: 1395/11/18
زمان: 23: 32
نوع: خبر
استقلال تهران با هت‌تریک در بردهای سه گله خود در سه بازی اخیر لیگ برتر با شرایط خوبی به مصاف السد می‌رود.

آرمان صالحی / استقلال تهران با هت‌تریک در بردهای سه گله خود در سه بازی اخیر لیگ برتر با شرایط خوبی به مصاف السد می‌رود. در آنسو حریف قطری آبی‌ها نیز حال و روز مساعدی دارد. آنها با پنج امتیاز اختلاف، تنها رقیب لخویای صدرنشین در کورس قهرمانی هستند و تنها شکست این فصل را نیز برابر همین تیم متحمل شده‌اند.
یاران ژاوی و پورعلی گنجی پس از لخویا، بیشترین تعداد برد را در رقابت‌های این فصل لیگ ستارگان قطر دارا هستند. گرگ‌های دوحه بعد از تیم صدرنشین، قوی‌ترین خط حمله را هم در اختیار دارند. شاگردان جسوالدو فریرا به همراه الریان بهترین خط دفاع لیگ ستارگان قطر را تا پایان هفته نوزدهم از آن خود کرده‌اند.
تیم شهر دوحه با اختلاف 2 و باتفاضل گل مثبت 37 پس از لخویا بهترین تفاضل گل را نیز به خود اختصاص داده تا از هر حیث در زمره بهترین‌های این فصل ستارگان قطر باشد. این آمار نشان می‌دهد گرگ‌های دوحه به راحتی به هیچ تیمی باج نمی‌دهند و آبی‌پوشان تهران کار سختی برابر این تیم در آزادی خواهند داشت.
سفیدپوشان دوحه 69 درصد از دیدارهای این فصل خود را با پیروزی پشت سرگذاشته‌اند در حالی که این آمار برای آبی‌های پایتخت 45درصد است. در آمار تساوی‌ها شاگردان منصوریان از حریف خود پیش هستند. آنها در 35درصد از دیدارهای خود به تساوی رضایت داده‌اند در حالی که حریف قطری در 26 درصد از بازی‌هایش به تساوی رسیده است.
السد در 19 دیدار این فصل تنها یک بار طعم شکست را چشیده در حالی که استقلال در 20 بازی چهار بار طعم باخت را مزه کرده است. آمار گلزنی به طور میانگین در هر بازی برای گرگ‌های سفید 2/9 و برای شاگردان منصوریان 1/4  است. این اعداد نشان می‌دهد خط حمله حریف استقلال تقریبا دو برابر آنها گل می‌زند.
هر دو تیم به طور میانگین در هر بازی کمتر از یک گل دریافت کرده‌اند. اعداد نشان می‌دهد استقلال حداقل روی کاغذ نبرد سختی پیش‌رو دارد زیرا آنها از هر بازی به طور متوسط 1/7 امتیاز کسب کرده‌اند اما حریف‌شان موفق به‌ به‌دست آوردن 2/3 امتیاز از هر دیدار شده است.

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

میانگین گلزنی

میانگین گل‌خورده

تفاضل گل

میانگین امتیاز

استقلال تهران

20

45٪

35٪

4

4/1

8/0

11

7/1

السد قطر

19

69٪

26٪

1

9/2

9/0

37

3/2

 

 

 

 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.