b_Newsشماره 6 کریم به شهاب نرسید

گولچ رویای کرمی را بر باد داد

تاریخ: 1395/11/18
زمان: 18: 47
نوع: خبر
هافبک جدید پرسپولیس نتوانست شماره پیراهن محبوبش را این تیم برتن کند.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از عقد قرارداد شهاب کرمی با پرسپولیس، این بازیکن به عنوان هافبک دفاعی سرخپوشان در تمرین امروز تیم بعد برد شیرین مقابل تراکتورسازی حاضر شد و با شماره 71 کارش را ادامه داد.
در حالی که گفته می شد این بازیکن احتمالا با این شماره برای سرخپوشان پایتخت در ادامه رقابت های لیگ حاضر می شود اما گویا شهاب کرمی را با شماره پیراهن دیگری در ادامه کار خواهیم دید.  
این هافبک دفاعی بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس خیلی دوست داشته با توجه به شباهت پستی که در آن بازی می کند با کریم باقری، پیراهن این پیشکسوت سرخپوشان را برتن کند که به او گفته می شود تا آخر فصل چنین امکانی وجود ندارد چون دست بر قضا این شماره به بازیکن دیگری تعلق گرفته است.
شماره شش هیچگاه در این فصل بر تن هیچ بازیکن پرسپولیس دیده نشد چون آن را ابتدای لیگ به آنتونی گولچ دادند که نیامده رفت و به این ترتیب رویای شهاب کرمی را برای پوشیدن پیراهن کریم باقری حداقل تا انتهای فصل بر باد داد.
به همین خاطر احتمالا شهاب کرمی شماره 66 را انتخاب خواهد کرد اما در این بین شنیده می شود که شماره 43 هم دیگر شماره ای است که امکان دارد او آن را بر تن کند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.