5 دقیقه بعد از شروع بازی / دایی دیرآمد تا با درخشان دست ندهد!

تاریخ: 1396/08/29
زمان: 17: 53
نوع: خبر
بعد از اینکه حمیدرضا سیاسی طی حکمی جنجالی علی دایی را برکنار و حمید درخشان را جایگزین او کرد، اختلافات این دو بازیکن سابق پرسپولیس در کسوت مربیگری به اوج خودش رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از اینکه حمیدرضا سیاسی طی حکمی جنجالی علی دایی را برکنار و حمید درخشان را جایگزین او کرد، اختلافات این دو بازیکن سابق پرسپولیس در کسوت مربیگری به اوج خودش رسید تا جایی که حاضر نیستند در یک مکان مشترک با هم حضور داشته باشند و اگر هم به اجبار همدیگر را ببینند با رفتاری سرد از کنار هم رد می شوند!
حضور در سازمان لیگ قبل از کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی از مکان هایی بود که این دو پرسپولیسی قدیمی به اجبار با یکدیگر روبه رو شدند تا علی دایی به سردی با حمید درخشان برخورد کند و با یک سلام و علیک اجباری سریع از کنار او رد شود. اما این پایان ماجرا نبود چرا که بلافاصله بعد از 24 ساعت دوباره این دو مربی می بایست در ورزشگاه تختی با هم روبه رو می شدند اما دایی انی بار به خاطر این که با درخشان روبه رو نشود ترجیح داد که دیرتر به زمین بیاید.
علی دایی در بازی مقابل نفت تهران که درخشان هدایت آن را برعهده دارد حدود 5 دقیقه بعد از شروع بازی به زمین آمد تا مجبور نباشد با درخشان دست بدهد. به همین جهت حتی بازیکناین که برای دایی دسته گل آورده بودند، گل ها را به محمد دایی دادند!
بدین ترتیب دایی پس از شروع بازی مستقیم سمت نیمکت تیمش رفت و بدون هیچ برخوردی با درخشان هدایت تیمش را انجام داد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.